Strikeforce: Barnett vs. Cormier – wyniki ważenia

Walka wieczoru:
Josh Barnett (248) vs. Daniel Cormier (238)
Gilbert Melendez (153) vs. Josh Thomson (153)

Karta walk:
Mike Kyle (203) vs. Rafael “Feijao” Cavalcante (206)
Nah-shon Burrell (170) vs. Chris Spang (169)

Pozostałe:
JZ Cavalcante (156) vs. Isaac Vallie-Flagg (156)
Virgil Zwicker (204) vs. Carlos Inocente (205)
Gian Villante (205) vs. Derek Mehmen (205)
Quinn Mulhern (170) vs. Yuri Villefort (170)
James Terry (156.25) vs. Bobby Green (155)

13 thoughts on “Strikeforce: Barnett vs. Cormier – wyniki ważenia

  1. ja też,ale schudł i to fest.Waży 112kg,Cormier też waży 108kg.Barnett z Rogersem ważył 115kg,z Kharitonovem 118kg,z Cormierem 112kg.Cormier zas z Monsonem 106kg,Bigfootem 113kg,Barnettem 108kg.Chciałbym by wygrał Barnett ale boję się ze jak go nie sprowadzi do gnp to w stójce ten go wypunktuje.

  2. ciekawe co powiesz jak barnett dostanie w tube he he.cormier z walki na walke robi spore postepy.obalic sie nieda w koncu doswiadczenie w zapasach ma a w stójce jakimś kapiszonem moze zgasic barnetta.jestem pewny ze poradzi sobie

  3. a ja widzę,i przewidywałem tenże koniec,Daniel decyzja.Prawie go znokautował gdyby miał dłuższe ręce.To taki pomniejszony JJ,albo czarny Fedor,bo wzrost ma niemal ten sam i wagę.Może być niebezpieczny w UFC.Widziałbym go w starciu z Huntem,Overeemem.Wygrał bo jest szybki.Barnett wyglądał jak Lesnar po walce z Velasquezem.Akurat Cormier trenuje z nim właśnie jak i Kyle.Cormier idzie po prostu do przodu.Przewidywałem taki werdykt.To w końcu zapaśniki który pokazał że umie rzucać i nie da się obalać.

  4. Crocop swego czasu niszczył Barnetta w parterze w Pride,ale kiedy to było,teraz żadnych szans Crocop nie ma z Barnettem nawet w stójce.Cormier bd czarnym Fedorem.Jak długo zobaczymy….

  5. przedtem Barnett przegrał z BigNogiem na gali noworocznej Pridefc w grudniu 2006,również przez decyzje.Jedyna przegrana przez ko to z Pedro Rizzo ale 10 lat temu,teraz bliski ko był Cormier,kopnął go niemal identycznie w głowę jak Mirko,ale po prostu jest mały,aby z dystansu atakować.Cormier kontraatakował ciosy Barnetta w stójce.I trafiał go bardzo celnie na dodatek miał go w gnp.Ale cóż 2 zapaśników,jeden o lepszej stójce,podobnie jak Cain vs Brock.

  6. ha ha gdzie są fani barnetta.pisałem żę cormier poradzi sobie i to zrobił.on poradzi sobie z poławą hw w ufc.jedyne kto moze go zastopowac to jds bo reszty to jakos nie widze.podejrzewam ze lepszym jest zawodnikiem jak cain bo lepsze ma zapasy no i swietna stójka co pokazał w walce

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *