Ryan Bader vs. Muhammed Lawal podczas Bellator 180 w Nowym Jorku

mmajunkie.com

Poznaliśmy nazwisko rywala z którym w swoim debiucie w Bellatorze zmierzy się Ryan Bader.

Muhammad Lawal (21-6, 1NC) podczas dzisiejszej gali w Rosemont zrewanżował się Quintonowi Jacksonowi za porażkę w 2014 roku na gali Bellator 120. Przed walką z Quintonem wziął udział w 2 rundzie turnieju Open organizacji RIZIN gdzie zastąpił Wanderleia Silvę. Walka zakończyła się jego porażką przez nokaut w drugiej rundzie przeciwko Mirko Filipoviciowi.

Ryan Bader (22-5) to zwycięzca programu The Ultimate Fighter 8. Nigdy nie był mistrzem UFC ale zawsze znajdował się w czołówce kategorii półciężkiej. Dwa ostatnie pojedynki dla UFC zakończył przepięknymi nokautami przeciwko Ilirowi Latifiemu oraz Antonio Rogerio Nogueirze. Zawodnik ten był dwukrotnie nagradzany bonusami za swoje pojedynki.

Gala Bellator 180 odbędzie się w Nowym Jorku w historycznej hali Madison Square Garden. W walce wieczoru zobaczymy pojedynek pomiędzy Chaelem Sonnenem oraz Wanderleiem Silvą. Co-main eventem będzie niezwykle ciekawe starcie, które wcześniej nie doszło do skutku czyli Fedor Emelianenko vs. Matt Mitrione.

One thought on “Ryan Bader vs. Muhammed Lawal podczas Bellator 180 w Nowym Jorku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *