Korean Zombie vs Ricardo Lamas w planach na galę UFC on FOX 25

Fot. UFC.com

Bardzo prawdopodobne, że lipcowa gala UFC on FOX 25 wzbogaci się o bardzo ciekawy pojedynek między Chan Sung Jungiem znanym jako „Korean Zombie„, a Ricardo Lamasem.

Według reportera BJPenn.com Chrisa Taylora, walka między dwoma efektownie walczącymi zawodnikami Jungiem i Lamasem jest planowana na kartę gali UFC on FOX 25, która odbędzie się 22 lipca na Long Island w Nowym Jorku.

v

Cała sprawa wyszła od Koreańczyka, który w marcu wyzwał do pojedynku Ricardo Lamasa proponując walkę w undercardzie z kimś innym lub w walce wieczoru na gali w sierpniu.

Walka czeka jeszcze na oficjalne potwierdzenie ze strony UFC, ale wydaje się, że jest to już tylko kwestia czasu. Pojedynek odbyłby się w dywizji piórkowej.

„Korean Zombie” (14-4) stoczył ostatnią walkę w lutym pokonując w pięknym stylu przez nokaut w pierwszej rundzie Dennisa Bermudeza. Dla Koreańczyka był to udany powrót do rywalizacji po trzech latach przerwy spowodowanej służbą wojskową. Ostatnią walką Junga przed przerwą był pojedynek o tytuł wagi piórkowej z Jose Aldo, który przegrał.

Ricardo Lamas (17-5) ma ostatnie cztery walki przeplatane dwoma wygranymi i dwoma porażkami. Po porażce z Chadem Mendesem odrobił stratę pokonując Diego Sancheza. W kolejnej walce z Maxem Hollowayem ponownie odniósł porażkę, ale w ostatniej walce pokonał przez poddanie Charlesa Oliveirę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *