Karta Kickboxingu Bellator 152 została sfinalizowana

Bellator Kickboxing

Gala Bellator 152 będzie drugim wydarzeniem tej organizacji łączącym pojedynki MMA i Kickboxingu.

Organizacja Bellator postanowiła na dobrze wkroczyć w świat Kickboxingu i stworzyła platformę Bellator Kickboxing, która obok walk MMA będzie organizować pojedynki Kickboxingu. Pierwszy event w tej platformie odbędzie się wraz z galą Bellator 152, która 16 kwietnia zadebiutuje we włoskim Turynie.

Podwójna gala ma już sfinalizowaną kartę Kickboxingu, której walką wieczoru będzie pojedynek w wadze średniej między weteranem Melvinem Manhoefem i Alexandru Negrea. Walką wieczoru karty MMA będzie drugie starcie w wadze lekkiej między Patricky Freire i Derekiem Camposem.

Poniżej kompletna karta walk gali Bellator 152: Pitbull vs Campos 2

Walka wieczoru
Patricky Freire vs. Derek Campos

Alessio Sakara vs. Brian Rogers
A.J. McKee vs. Danilo Belluardo
Anastasia Yankova vs. Anjela Pink
Daniele Miceli vs. Daniele Scatizzi

Bellator Kickboxing
Melvin Manhoef vs. Alexandru Negrea
Mustapha Haida vs. Karim Ghajji
Raymond Daniels vs. Francesco Moricca
Denise Kieholtz vs. Veronica Vernocchi
Kevin Ross vs. Matteo Taccini

Melvin Manhoef wróci do akcji po imponującym zwycięstwie w formule MMA z Hisaki Kato. Teraz zmierzy się w kolejnej walce w Kickboxingu, ale to jeszcze nie wszystko, ponieważ Holender ma bardzo napięty grafik i już 20 maja stoczy pojedynek o pas wagi średniej z Rafaelem Carvalho na gali Bellator 155.

Pojedynek Mustaphy Haida i Karima Ghajji będzie toczył się o tytuł ISKA w kategorii -75 kg. Pozostałe pojedynki z udziałem Francesco Moricca, Veronici Vernocchi i Matteo Taccini będą walkami lokalnych reprezentantów.

5 thoughts on “Karta Kickboxingu Bellator 152 została sfinalizowana

  1. Gdzieś czytałem, że Verhoeven za obronę pasa z Zimmermanem dostał 100 tys euro. Ale nie wiem ile w tym prawdy, bo kiedyś szukałem dość długo jakichkolwiek informacji na ten temat i nigdzie nie znalazłem choć wzmianki.

  2. Ja czytałem w komentarzach pod walką na YouTube że Sittichai w Chinach za wygranie turnieju dostał 10 milionów Yuan co odpowiada ponad 1,5miliona dolarów.Organizacja Kunlun.Wiem że za wygranie głównego turnieju K-1 było 400 tys dol.Ale o aktualnej sytuacji nie ma gdzie szukać informacji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *