Bellator Kickboxing – nowy projekt organizacji

Bellator Kickboxing logo

Na dzisiejszej specjalnej konferencji prasowej szef organizacji Bellator, Scott Coker przedstawił nowy projekt – Bellator Kickboxing.

Organizacja Bellator od dłuższego czasu myślała o wprowadzeniu walk kickboxingu na swoich galach i po raz pierwszy mogliśmy oglądać taką galę we wrześniu 2015 roku. We współpracy z największą organizacją kickboxing GLORY, zorganizowano galę Bellator MMA & Glory: Dynamite 1 na której jednocześnie odbyły się pojedynki w formule MMA w klatce jak i formule K-1 w ringu. Tym razem Bellator postanowił stworzyć swoją własną organizację kickboxingu.

Bellator Kickboxing

Bellator Kickboxing wystartuje w kwietniu i będzie transmitowane przez stację Spike podobnie jak Bellator MMA. Pierwsza gala odbędzie się 16 kwietnia w Turynie i będzie tworzona we współpracy z włoską organizacją Oktagon Kickboxing. Na konferencji pojawili się tacy zawodnicy i zawodniczki jak Joe Schilling, Raymond Daniels, Kevin Ross, Keri Taylor-Melendez oraz Anastasia Yankova i to oni będą bohaterami tej nadchodzącej gali oraz kolejnych.

Dodatkowo zapowiedziano, że niektóre gale będą łączyć pojedynki MMA i kickboxingu, a zawodnicy/zawodniczki będą mieć wolny wybór w jakiej formule chcą walczyć.

2 thoughts on “Bellator Kickboxing – nowy projekt organizacji

  1. Makgregor gdy podbije wszystkie wagi ufc podbije bellatorowy kickboxing. Nastepnie wygra zlota na io w zapasacj i judo. Pozniej przejdzie.przez biatlon ,lucznictwo i akrobatyke skonczy na szachach

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *