Walka o pas wagi półciężkiej Bellatora między Ryanem Baderem a King Mo w planach pod koniec roku

mmajnukie.com

Najprawdopodobniej pierwszym w kolejce po odebranie tytułu wagi półciężkiej Ryanowi Baderowi w Bellatorze będzie Muhammed Lawal.

Prezydent Bellatora Scott Coker był gościem w programie The MMA Hour w którym rozmawiał m.in. o przyszłych planach na walkę o pas wagi półciężkiej w której najprawdopodobniej zmierzą nowy mistrz Ryan Bader i Muhammed Lawal.

— Bader powinien walczyć w kolejnym pojedynku z Kingiem Mo. Lawal jest gotowy na walkę w wadze półciężkiej i będzie gotowy na walkę pod koniec roku, więc jego starcie z Baderem mogłoby się odbyć pod koniec roku.

Ryan Bader zadebiutował w organizacji Scotta Cokera na gali Bellator NYC/Bellator 180 dostając od razu walkę o pas z mistrzem Philem Davisem. Darth wygrał tę walkę przez niejednogłośną decyzję i tym samym został nowym mistrzem dywizji półciężkiej.

Scott Coker skomentował również pojedynek między Baderem i Davisem:

— Szczerze mówiąc w moich oczach ta walka mogła pójść w dwie strony i dlatego zakończyła się niejednogłośną decyzją. Będąc sędzią musisz dać decyzję w jedną lub drugą stronę i to jest trudne. Ja nie chciałbym być sędzią. Kiedyś byłem sędzią jeden raz podczas walki w kickboxingu. Tylko raz i powiedziałem, że już nigdy, przenigdy nie chcę być sędzią. Nie jestem do tego stworzony. Musisz mieć w sobie coś unikalnego do tego, by sędziować.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *