Nowe pokolenie MMA – część 2.

Jakiś czas temu poruszałem wątek „nowego pokolenia MMA„. Tym razem wpadła mi druga odsłona filmiku związanego z tym tematem. Powiem tyle, że jestem pod niesamowitym wrażeniem umiejętności tych dzieciaków. Zapraszam do obejrzenia.

10 thoughts on “Nowe pokolenie MMA – część 2.

  1. wielu zaczynało w tak młodym wieku… i gdzie oni teraz są ? Nie ważne w jakim wieku zaczynasz, czy masz wtedy 10 czy 17 lat… ważne czy dajesz z siebie wszystko i masz jakiś cel

    Pozdro 😉

  2. gulip – ale piłka to sport mało techniczny, chodzi w niej bardziej o balans, szybkość, zwinność, opanowanie piłki – czynności sterowane przez móżdżek. A Ci młodzi, jeśli wytrwają, będą w wieku lat 20 kompletni technicznie i rozwinięci w każdej płaszczyźnie. Takich zawodników jest niewielu.

  3. Tzn. chodzi mi o to, że z wiekiem można stracić balans i równowagę (zbyt szybki wzrost w stosunku do układu nerwowego), a technika, o ile cały czas ćwiczona zostaje na zawsze.

  4. No i to jest znacznie większy problem. Zaczną się laski, browarki i się odechce treningów. Ale jeśli trener jest np. ich ojcem, bądź mają rodzinę która stawia na sport, to szanse są dużo większe 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *