Złamany oczodół Machidy

(watchkalibrun.com)

Prawa ręka Mauricio „Shogun” Ruy totalnie zmiażdżyła Lyoto Machidę. Był to pierwszy KO w karierze Lyoto, a dodatkowo Dragon ma najprawdopodobniej złamany oczodół. Oto, co na ten temat mówi Soares:

„Ma pękniętą kość, a doktor mówi, że opuchlizna jest wynikiem dostania się tam powietrza. W takich warunkach wystarczy wydmuchać nos i już powietrze się tam dostaje.”

Machida dostał profilaktycznie zawieszenie medyczne na 60 dni.

14 thoughts on “Złamany oczodół Machidy

  1. Dajcie spokój, pęknięty oczodół to poważna kontuzja, w razie zakażenia bezpośrednie zagrożenie życia (naczynia tej okolicy połączone z unaczynieniem opon mózgowych). Poza tym niezwykle ciężka dla chorego, ciągły ból, problemy ze snem ze względu na obrzęki, cały dzień na znieczulaczach. A wy się cieszycie i krzyczycie WAR Shogun? Nie sądzę, aby sam Rua cieszył się z tego, że jego przeciwnik przeżywa teraz męczarnie…

  2. Seban28 – tysonic napisał siekierezada z małej litery, więc nie miał na myśli ani bieszczadzkiego baru (znanego z bójek), ani książki Stachury ( w której notabene bójki też miały miejsce). Tego typu hejterskie komentarze są poniżej poziomu i wbrew netykiecie. Od takie zwykłe zaczepki z piaskownicy.

  3. Przecież wcześniej to pisałem, że on wygląda dziwnie przez to mieszanie krwi. Nie jestem rasistą, ale sami przyznajcie – takie połączenie jest co najmniej niecodzienne. Kuźwa, ciekaw jestem czy to tym pierwszym uderzeniem czy tymi bombami na ziemi…? Niech się szybko wykuruje.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *