Luke Rockhold odpowiada na krytykę Ronaldo Souzy

sports.yahoo.com

Były mistrz wagi średniej UFC Luke Rockhold odpowiedział na krytykę Ronaldo „Jacare” Souzy skierowaną wobec niego.

Ronaldo Souza stwierdził, że w trakcie ich walki w Strikeforce w 2011 roku, Luke Rockhold uciekał przed nim, a teraz miałby rzekomo udawać kontuzję w celu uniknięcia z nim. Jacare i Rockhold mieli zestawioną walkę w listopadzie, ale Rockhold musiał się z niej wycofać z powodu kontuzji.

Poniżej wypowiedź Rockholda dla Starsport na temat niepochlebnego komentarza Souzy.

„Wiem kim jestem i czym jestem. Jacare powinien zrozumieć coś po pięciorundowym laniu jakie mu sprawiłem. Czekam na powrót Jacare do akcji i jego walkę z Timem Boetschem.

Niczego nie odwoływałem, to chyba jakiś żart. Nie było niczego innego, co chciałbym zrobić bardziej od stoczenia tej walki. To była bardzo trudna decyzja, by się z niej wycofać. Tak jak już mówiłem, nie mogłem kopać. To nie jest odpowiedni czas, aby wychodzić do walki z kontuzją. Zrobiłem tak już kiedyś i nikt cię za to nie nagrodzi gdy coś pójdzie nie tak.”

Luke Rockhold nie stoczył pojedynku od czasu porażki z Michaelem Bispingiem na gali UFC 199 na której stracił tytuł mistrza. Z kolei Ronaldo Souza swoją kolejną walkę stoczy z Timem Boetschem na gali UFC 208 zaplanowanej na 11 lutego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.