“Rumble” Johnson, Stefan Struve i Michael Chandler ostatnimi, którzy dołączyli do Combat Club

Po wywiadzie udzielonym Arielowi Helwani’emu przez Rashada Evansa dowiedzieliśmy się, że team Blackzilians już praktycznie przestał istnieć i wielu zawodników znalazło sobie inne miejsce.

Zarówno Rashad Evans jak i Anthony Johnson, Stefan Struve, Michael Johnson, Gilbert Burns, Kamaru Usman, Danny Roberts  oraz mistrz wagi lekkiej Bellatora Michael Chandler trenują teraz w nowym teamie Combat Club prowadzonym przez byłego trenera Blackzilians Henri’ego Hoofta.

Powodem odejścia z Blackzilians tak dużej liczby zawodników były konflikty między menadżerami i trenerami klubu o czym mówił w wywiadzie Rashad Evans, a także anonimowe źródło Bloody Elbow.

„Wiele problemów wypływało od zarządu. Wierzę w to, że Glenn Robinson (właściciel klubu) miał prawdopodobnie dużo problemów w tym czasie i myślę, że dla każdego z nas najlepszym wyjściem było szukanie nowych opcji i możliwości.”

Według raportu, największe różnice między Blackzilians i Combat Club leżą w odmiennych założeniach i wizjach funkcjonowania tych teamów. Blackzilians było skoncentrowane na tworzeniu znakomitego zespołu, natomiast Combat Club będzie skupiać się bardziej na poszczególnych zawodnikach.

Oficjalne profile Combat Club na Facebooku i Instagramie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.