Cody Garbrandt jest chętny na „łatwą kasę” w rewanżu z Dominickiem Cruzem

Brandon Magnus/Zuffa LLC/Zuffa LLC via Getty Images

Zdaje się, że były mistrz wagi koguciej UFC, Cody Garbrandt miałby ochotę na pojedynek rewanżowy z innym byłym mistrzem tej dywizji Dominickiem Cruzem.

Cody Garbrandt w swojej ostatniej walce na gali UFC 217 stracił tytuł mistrza wagi koguciej w walce z T.J’em Dillashaw i doznał pierwszej porażki w swojej karierze. Walka z byłym klubowym kolegą, a obecnie zaciekłym rywalem zakończyła się dla „No Love” przez TKO w drugiej rundzie.

Garbrandt był bardzo blisko wygrania tego pojedynku pod koniec pierwszej rundy, ale w drugiej dał się złapać na wysokie kopnięcie Dillashawa, a potem otrzymał mocny cios i T.J. zaserwował mu jeszcze mocne ground and pound.

Po imponującym zwycięstwie nad Garbrandtem, Dillashaw ogłosił, że teraz chce się skupić na zestawieniu super walki z mistrzem wagi muszej Demetriousem Johnsonem, a jeśli chodzi o rewanż, to stwierdził, że Garbrandt „ma trochę pracy do wykonania”, zanim da mu rewanż.

Niedawno były mistrz, Dominick Cruz ogłosił, że chciałby stoczyć pojedynek rewanżowy z Codym Garbrandtem z którym przegrał przez decyzję na gali UFC 207 tracąc pas mistrza i doznając drugiej porażki w karierze.

Jeden z fanów zapytał Cody’ego Garbrandta, co sądzi o potencjalnym rewanżu z Cruzem i czy byłby gotowy stoczyć z nim swoją kolejną walkę, na co Garbrandt stwierdził odważenie:

„Lubię łatwe pieniądze!” — Cody Garbrandt

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.