Ronda Rousey nową zawodniczką wrestlingu organizacji WWE

WWE Instagram

Była mistrzyni wagi koguciej UFC Ronda Rousey podpisała kontrakt z organizacją WWE i dołączyła do największych gwiazd wrestlingu!

O dołączeniu Rondy Rousey do WWE mówiło się już od jakiegoś czasu, ale oficjalna prezentacja nowej gwiazdy oraz ogłoszenie podpisania kontraktu nastąpiło wczoraj 28 stycznia przy okazji inauguracji cyklicznej gali Royal Rumble 2018 w której udział weźmie 30 zawodniczek. Rousey nie będzie brała udziału w tym wydarzeniu, ale zapowiedziała swój udział w kwietniowej gali Wrestlemania.

Kiedy „Rowdy” weszła na scenę, a następnie do ringu w którym były supergwiazdy z WWE, Alexa Bliss, Charlotte Flair i Asuka, wskazała na znak Wrestlemanii wiszący w oddali potwierdzając swój występ na tej gali.

Po zakończeniu gali WWE Royal Rumble, reporterka ESPN Ramona Shelburne zrobiła wywiad z Rondą Rousey w którym była gwiazda UFC szczegółowo opisała swoje przyszłe plany związane z WWE.

„Nie mam słów. To najbardziej podniecająca chwila w jakiej kiedykolwiek się znalazłam w moim życiu i … Po prostu, wciąż to przetwarzam.

Jestem taka szczęśliwa i nie mam słów, aby to opisać – zwykle mam słowa na wszystko: nigdy wcześniej mi się to nie przytrafiło.

To jest teraz moje życie. Pierwszy priorytet na mojej osi czasu na następne kilka lat. To nie jest jednorazowy chwyt reklamowy. Kiedy po raz pierwszy spotkałam się z Triple H, powiedziałem mu: „Są inne rzeczy, które mogę zrobić z moim czasem, które zapewnią mi więcej pieniędzy, ale nie będę miała takiej radości jak tutaj.

To zabawne – to trochę jak aktorstwo, ponieważ to było coś, co zawsze chciałem robić, ale nigdy nie myślałem, że będzie mi dane to robić. Teraz, gdy zdaję sobie sprawę, że naprawdę mam taką możliwość, czuję, że sześciolatka będąca we mnie kompletnie skopałaby mi tyłek, gdybym tego nie spróbowała.”

Na pytanie, czy jej kariera w MMA zakończyła się na dobre, Rousey odpowiedziała w dosyć ciekawy i enigmatyczny sposób.

„Wszyscy o tym mówią, ale ja nigdy nie przeszłam na emeryturę w Judo, więc jeśli chcecie myśleć o tym w taki sposób… Wiem tylko, że teraz chcę poświęcić sto procent swojego czasu na wrestling, a ludzie niech myślą o tym jak chcą.”
2 thoughts on “Ronda Rousey nową zawodniczką wrestlingu organizacji WWE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *