Antonio Silva o pobycie UFC.

Najbliższym przeciwnikiem Antonio Silvy będzie Travis Browne, który na swoim koncie ma 13 zwycięstw i jeden remis. Po porażkach z Velasquezem i Cormierem dla Brazylijczyka starcie to będzie z pewnością bardzo ważne, jednak jak sam mówi – nie jest łatwo walczyć w UFC.

Nie jest łatwo walczyć w UFC. (Trawis Browne) jest uderzaczem. Jego stójka jest całkiem niezła i ma także purpurowy pas w jiu-jitsu z dobrą obroną obaleń. Jest on twardym gościem i to będzie dobra walka. Dwa razy szybko przegrałem walki. Nie mogłem pokazać mojej pracy. Velasquez i Cormier są dwoma topowymi zawodnikami, więc to nie jest tak, że przegrałem z nikim. Dana White wie o tym i cieszę się z tej szansy.

Starcie to odbędzie się 5 października na gali UFC on Fox 5: Browne vs. Bigfoot.

11 thoughts on “Antonio Silva o pobycie UFC.

  1. @serce sportowca

    Cain w sztosie – tzn Cain w gazie bez kontuzji i w 100% przygotowany (nie to co w walce z JDS). Fakt, przegrana z takim Cainem to żaden powód do wstydu. Trzymam kciuki za Big Foota w następnej walce i za Velasqueza w 2 walce z JDS

  2. cain jest najleprzy i odbierze pas. w poprzedniej walce byl po kontuzji i operacji bez formy czul sie slabo psychiczne przez to i wiedzial ze jego forma jest do dupy nawet jak ygral z bigfootem to si nie cieszyl on czeka rewanz meksyki nie popuszczaja tak latwo zobaczycie jak cigano beknie jak roczny cielak

  3. Panowie nie przesadzajcie z tym opowiadaniem co zrobi Velasquez w rewanżu z JDS. Spójrzcie realnie nikt nie zdołał przytrzymać JDS na ziemi ,ba nawet klincz nie wchodził w grę w żadnej z walk JDS. Dodam że JDS ma stójkę o niebo lepszą od Velasqueza ,a jego obrona przed powaleniami i praca na nogach sprawiają że wynik walki jest już znany KO ,prędzej czy później go trafi i będzie po walce .

  4. Chyba że Bigfoot go sprowadzi do parteru,musi uważać by nie nadziać się na KO Browne,Browne na pewno go nie podda,ale bd chciał skończyć go ciosami.Bigfoot musi koniecznie spróbować go wziąć w dosiad do parteru i tak obijać.Szkoda że jego rywalem nie jest np.Nelson,z nim miałby większe szanse.Czy też Schaub,Rothwell,Herman,Struve.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *