Elitarny obóz z Krzysztofem Kułakiem

Pierwszy  Elitarny obóz z Weteranem MMA

Krzysztofem Kułakiem.

Miejsce Słupski Ośrodek Spotu i Rekreacji.

Termin 30 VII do 5 VIII 2012 .Liczba miejsc 4

Obóz nie komercyjny na zasadzie pracy indywidualnej z konkretna grupa ludzi.

Motywacja do wytężonej  pracy po przez integracje trenera  z zawodnikami w różnym wieku. Wpływanie wychowawcy na ich przyszłe decyzje sportowe  po przez konkretne zadania .

Brak jakiejkolwiek reklamy w mediach liczba miejsc bardzo mała ograniczona do czterech miejsc celowo do tzw.  „Elity AFC „.

Angelo Witczyk lat piętnaście, w Adrenalinie półtorej roku, dojeżdża na treningi z odległej dzielnicy Częstochowy Stara Huta, startował już amatorsko.

Piotr Szczepański  w tym roku kończy osiemnaście lat, trenuje już  ponad dwa i pół  roku, dojeżdża z ościennego miasta jakim jest Radomsko aż  trzy razy w tygodniu. To już drugi jego obóz w barwach Krzyżowców. Startuje regularnie na  amatorskich zawodach.

Oraz pierwsza tak młoda dziewczyna w Częstochowskim AFC  Ada Strugacz, która  również w tym roku kończy osiemnaste urodziny wychowanka Krzysztofa Kułaka od siódmego roku życia . „Ideą obozu jest integracja i nawiązanie przez wspólny wysiłek fizyczny, więzi trener zawodnik .Od wieków wiadomo że wychowanie w kulturze fizycznej zawsze owocuje pozytywnie. Młodzi juniorzy bo można o nich tak powiedzie, będą trenować wg mojego pierwszego tygodnia oficjalnych przygotowań do powrotu na ring.

U każdego z nich motywacja jest inna, praktycznie są to trzy różne światy, które poznają świat zawodowego MMA od środka .

Przy okazji odbędzie się seminarium pod tytułem :

„Nauka sprowadzania i kontroli przeciwnika do pozycji bocznej. Doskonalenie  pozycji dominujących przy pomocy  balansu  ciałem a także uderzeń z góry„

Z poważaniem Prezes Krzysztof Kułak

PLAN SEMINARIUM .

 Słupsk termin 30.VII-5.VIII 201. Seminarium Otwarte

„Nauka sprowadzania i kontroli przeciwnika do pozycji bocznej. Doskonalenie  pozycji dominujących przy pomocy  balansu  ciałem a także uderzeń z góry„

1.„ Skrócenie dystansu po przez wejście w nogi, po ciosach do przodu przeciwnika „

2.„ Rzut powyżej pasa ,z dojściem do pozycji bocznej po ataku własnym kombinacja bokserska”

3.„ Kontrola w pozycji bocznej z dojściem do techniki kończącej, kiura „

4.„Techniki kończące z pozycji pełnej gardy”

5.„Przejście gardy zamkniętej przy pomocy uderzeń z góry „

6 .„Techniki kończące z gardy zamkniętej „

11 thoughts on “Elitarny obóz z Krzysztofem Kułakiem

  1. Kułak to gość, który chciał pobić dziewczynę która o nim powiedziała że piszczał z bólu podczas wykonywania tatuażu. Zdenerwował się nie na żarty i pobił jej męża, ją zastraszał smsami itd. Idealnie pasuje na mentora, trenera, senseja, mistrza, guru, prowadzącego itd.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.