Anthony Johnson jest zdeterminowany, by wygrać walkę z Ryanem Baderem

Getty Images Josh Hedges/Zuffa LLC UFC
Getty Images Josh Hedges/Zuffa LLC UFC

Pojedynek między Anthonym Johnsonem i Ryanem Baderem na UFC on FOX 18 wyłoni pretendenta do walki o pas ze zwycięzcą walki Jones vs Cormier 2.

Jest więc o co walczyć i obaj zawodnicy będą chcieli pokona rywala, co zapowiada solidną wojnę w Oktagonie.

Johnson w ostatniej walce znokautował w drugiej rundzie Jimiego Manuwę, co pozwoliło mu wrócić na ścieżkę zwycięstw po porażce z Danielem Cormierem na UFC 187 walki, której stawką był tytuł wagi półciężkiej.

Bader ma za sobą pięć zwycięstw z rzędu w tym ostatnie przez decyzję z Rashadem Evansem. Wobec nadchodzącego pojedynku z Johnsonem, szef UFC Dana White oświadczył, że Ryan Bader będzie miał zagwarantowaną walkę o pas jeżeli pokona Johnsona.

Oto, co myśli o pojedynku Anthony Johnson i jakie jest jego nastawienie:

„Jeśli on wygra tę walkę, to dostanie title shota, a jak ja przegram, to go nie dostanę. Jedno co wiem, to że muszę wyjść i zrobić swoje. To jest to, nad czym jestem teraz skoncentrowany. Muszę po prostu zrobić swoje. Oczywiście uważam, że mogę znokautować każdego z kim walczę. Nie twierdzę, że za każdym razem mi się to uda, ale w 95 procentach czasu miałbym dobrą szansę cię znokautować. Nie będę jednak wychodził do walki z myślami, że muszę go znokautować. Będę myślał o tym, aby walczyć z nim tak, by go pokonać. To wszystko.”

„Rumble” swoimi poprzednimi walkami udowodnił, że jest mocnym zawodnikiem i bardzo groźnym przeciwnikiem, którego nie wolno lekceważyć. Ryan Bader jest równie solidnym zawodnikiem i zapewne zdaje sobie z tego sprawę dlatego fani mogą liczyć na dobry pojedynek.

10 thoughts on “Anthony Johnson jest zdeterminowany, by wygrać walkę z Ryanem Baderem

  1. Myślę, że Rumble go zniszczy, nawet jestem tego pewien…ale Bader zadziwił pokonując Rashada…który był po długiej przerwie, co tłumaczy taka kolej rzeczy…jednym słowem Rumble by demolition.

  2. Nie lubie Badera, lubie AJ, ale zycze Baderowi wygranej, za to ze podjal wyzwanie chociaz sam wie, ze raczej szans nie ma. Nalezal mu sie TS jak nic, a takto fart sie skonczy i TS’a moze juz nigdy nie dostac.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *