Alexander Emelianenko nokautuje Gabriela Gonzagę i dokłada do rekordu czwarte zwycięstwo z rzędu przed czasem

FightSpace

Alexander Emelianenko (26-6 MMA) idzie niczym taran miażdżąc swoich kolejnych przeciwników i podobnie jak trzech poprzednich rywali, podobny los spotkał Gabriela Gonzagę (17-12).

Emelianenko przedłużył swoją serię zwycięstw do czterech z rzędu pokonując Gonzagę przez nokaut w drugiej rundzie na gali rosyjskiej organizacji Russian Cagefighting Championship.

Początek pierwszej rundy to presja i mocne ciosy w wykonaniu Emelianenko, ale po chwili Gonzaga wszedł idealnie w tempo po nogi Alexa obalając go. Emelianenko bardzo mądrze wykluczał nogę Gonzagi nie pozwalając mu przejść do pełnego dosiadu jednak Rosjanin poza tym nie przejawiał zbyt dużej inicjatywy. Po spędzeniu większej części pierwszej rundy w parterze walcząc z pleców, Emelianenko był w stanie odwrócić przebieg rywalizacji w drugiej rundzie atakując swojego przeciwnika mocnymi ciosami. Gonzaga próbował bronić się przet tymi atakami chowając się za gardą, ale Rosjanin wystrzelił mocnym ciosem kolanem rozbijając obronę Brazylijczyka i powalając go na matę. Cios z góry zadany przez Emelianenko dokończył dzieła.

Od dwóch porażek w 2012 i 2014 roku, Alexander Emelianenko zwyciężył w kolejnych czterech pojedynkach rozprawiając się ze swoimi przeciwnikami przed czasem przez KO/TKO. W trzech poprzednich walkach ubił w pierwszej rundzie Geronimo Dos Santosa, Virgila Zwickera i Szymona Bajora.

Obydwaj bracia Emelianenko, Alexander i Fedor mogą świętować, ponieważ obydwaj wygrali swoje pojedynki. Niedawno Fedor pokonał na gali Bellator 198 Franka Mira i wszedł do półfinału turnieju wagi ciężkiej w którym zmierzy się z Chaelem Sonnenem.

Poniżej cała walka Emelianenko vs Gonzaga

6 thoughts on “Alexander Emelianenko nokautuje Gabriela Gonzagę i dokłada do rekordu czwarte zwycięstwo z rzędu przed czasem

  1. @Poziom już Ci pisalem wielokrotnie – ssij.

    @Sędzia

    „2 sierpnia 2013 w dzień swoich 32. urodzin, Jemieljanienko miał dopuścić się gwałtu na młodej dziewczynie. Dziewczyna twierdziła, że była więziona całą dobę przez sportowca w jego apartamencie oraz wskazała miejsce rzekomego gwałtu. Policja natychmiast skierowała się do miejsca przebywania Jemieljanienki, który miał być – jak zeznawali świadkowie, pod wpływem alkoholu w czasie zatrzymania. Podczas przesłuchania, Rosjanin zaprzeczył jakoby miał się dopuścić gwałtu. Dzień później dziewczyna wycofała oskarżenie oraz wyszło na jaw, że zarabia na życie poprzez świadczenie usług seksualnych.”

    Czytanie nie boli na prawdę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *