Kenny Florian uważa, że Georges St. Pierre powróci na super walkę z Khabibem Nurmagomedovem, albo Conorem McGregorem

MMAfighting.com

Kenny Florian wypowiada się w kliku słowach, odnośnie powrotu GSP.

Kenny Florian (14-6) to były pretendent do mistrzowskich tytułów organizacji UFC, a obecnie jeden z komentatorów i ekspertów tej federacji. Amerykanin uważa, że Georges St. Pierre (26-2) wróci na tzw. super pojedynki, a nie na walki o mistrzowskie tytuły.

Khabib Nurmagomedov (26-0) po zdobyciu mistrzowskiego pasa w pojedynku z Alem Iaquintą, wyzwał na pojedynek Georgesa St. Pierre, który jest byłym mistrzem UFC w kategorii półśredniej i średniej. Kanadyjczyk odpowiedział Rosjaninowi w dosyć interesujący sposób, podkreślając, że aktualnie Khabib i organizacja UFC mają swoje niedokończone interesy, w których on nie chce im na razie przeszkadzać.

Kenny Florian uważa, że jeśli Kanadyjczyk upora się z zapaleniem jelita grubego, to wróci do Oktagonu aby stoczyć kilka specjalnie przygotowanych dla niego pojedynków.

Myślę, że Georges St. Pierre najprawdopodobniej powróci, aby walczyć. Myślę, że wystąpi w jakimś specjalnie przygotowanym pojedynku, tzw. super-walce. Nie sądzę, aby był to występ przeciwko mistrzowi, myślę, że będzie to jakaś duża walka, której stawką nie będzie tytuł mistrzowski. Jest jeden człowiek, który zasługuje na coś takiego i jest nim GSP. Kolejny raz pokazuje, że jest wielką gwiazdą, która potrafi podnieść sprzedaż PPV, i na pewno byłby w stanie dać świetny pojedynek.

Myślę, że mógłby zmierzyć się z nowym mistrzem kategorii lekkiej, Khabibem Nurmagomedovem. Nie wiem czy byłby to pojedynek w ustalonym limicie, czy coś w tym stylu, ale jeżeli to nie wypali, to drugim przeciwnikiem, który od razu się nasuwa jest Conor McGregor (21-3).

Myślę, że są to obecnie dwa największe nazwiska w tym sporcie. GSP był swojego czasu największą gwiazdą, a obecnie jest nią Conor. Uważam, że byłaby to świetna walka.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *