Invicta FC 30 zaplanowana na 21 lipca w Kansas City, a w rozpisce m.in. pojedynek o pas mistrzowski w kategorii atomowej

MMAjunkie.com

Poznaliśmy miejsce oraz datę kolejnej gali organizacji Invicta FC.

Organizacja Invicta FC poinformowała o kolejnej gali, który odbędzie się 21 lipca w Kansas City.

Podczas gali Invicta FC 30 zobaczymy m.in. pojedynek o mistrzowski pas w kategorii atomowej, o który zmierzą się Jinh Yu Frey (6-3) oraz Minna Grusander (6-1). Ostatnią mistrzynią tej kategorii wagowej była Ayaka Hamasaki, która zwakowała swój mistrzowski pas, a obecnie występować będzie dla organizacji Rizin FF.

Jinh Yu Frey to 32-letnia zawodniczka pochodząca z Teksasu, a jej rekord w organizacji Invicta FC to 4 zwycięstwa i 2 porażki. W 2016 roku walczyła o mistrzostwo wagi atomowej, przegrywając przez TKO z Ayaką Hamasaki. W ostatniej walce, która odbyła się podczas gali Road FC 045 przegrała z byłą zawodniczką UFC, Seo Hee Ham.

Minna Grusander to fińska zawodniczka, która wystąpiła dotychczas w jednym pojedynku w organizacji Invicta FC, pokonujęc Fernande Priscilę. Aktualnie znajduje się w serii czterech zwycięstw z rzędu, podczas której pokonała m.in. Hannę Gujwan podczas gali Ladies Fight Night 8.

Kolejne zestawienia na tą galę zostanę podane w późniejszym czasie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *