Zmiana na karcie walk UFC w Gdańsku – Adam Wieczorek z nowym przeciwnikiem

Fot. spartanfight.pl / Mike Roach/Zuffa LLC/Zuffa LLC via Getty Images

Jak informuje organizacja UFC, Anthony Hamilton zastąpi Dmitrya Smoliakova który wypada z karty walk z powodu kontuzji oraz walki z debiutującym w UFC Adamem Wieczorkiem.

Anthony Hamilton (15-8) pokonał w przeszłości dwóch Polaków Damiana Grabowskiego na gali UFC 201: Lawler vs. Woodley oraz Daniela Omielańczuka na pierwszej gali UFC w Polsce UFC Fight Nigh 64: Gonzaga vs. Cro Cop 2.

W ostatnim czasie Hamiltonowi nie szło najlepiej, ponieważ przegrał trzy ostatnie walki przed czasem z Francisem Ngannou, Marcelem Fortuną i Danielem Spitzem na UFC Fight Night 116. To właśnie po tej ostatniej walce Hamilton ogłosił zakończenie kariery.

Przed przejściem do UFC w 2014 roku, 37-latek stoczył czternaście walk wygrywając dwanaście z nich. W UFC nie szło mu już tak dobrze i na dziewięć walk wygrał tylko trzy z wyżej wspomnianymi Polakami i Ruanem Pottsem.

Czy Wieczorek będzie pierwszym polakiem który zwycięży z Hamiltonem?

Bilety na galę UFC FIGHT NIGHT®: COWBOY vs. TILL są nadal w sprzedaży za pośrednictwem www.eventim.pl/ufc w przedziale cenowym 89PLN, 129PLN, 169PLN, 269PLN, 309PLN, 349PLN, 399PLN, 499PLN, 669PLN, 899PLN oraz 1199PLN.

2 thoughts on “Zmiana na karcie walk UFC w Gdańsku – Adam Wieczorek z nowym przeciwnikiem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.