Joanna Jędrzejczyk do Rose Namajunas: „Przygotuj się na duży łomot”

Joanna Jędrzejczyk Instagram

Mistrzyni wagi słomkowej UFC Joanna Jędrzejczyk ma przed sobą kolejną przygotowuje się do kolejnej już szóstej obrony tytułu. Tym razem jej rywalką na gali UFC 217 będzie Rose Namajunas.

Jędrzejczyk jest niepokonana w swojej zawodowej karierze MMA po 14 pojedynkach z czego ośmiu w UFC. W swojej ostatniej walce Joanna pokonała przez jednogłośną decyzję Jessicę Andrade na UFC 211.

Joanna Jędrzejczyk wykorzystała Instagram, aby powiedzieć Rose Namajunas, że powinna przygotować się na ciężką bitwę i łomot jaki jej sprawi.

„Do wszystkich, doceniam te dobre słowa, Rose Namajunas Cieszę się, że zdajesz sobie sprawę jakie czeka cię lanie w dniu 4 listopada.”

Przyszła rywalka Polki, Rose Namajunas ma za sobą sześć walk pod banderą UFC i w debiucie w finale The Ultimate Fighter 20 stoczyła pojedynek o pierwszy tytuł wagi słomkowej przegrywając go z Carlą Esparza. Po trzech kolejnych zwycięstwach przyszła trzecia porażka w karierze w konfrontacji z Karoliną Kowalkiewicz. W swojej ostatniej walce, Namajunas pokonała Michelle „Karate Hottie” Waterson na UFC na FOX 24. Po tym zwycięstwie Rose dostała drugą szansę na zdobycie mistrzowskiego tytułu.

Joanna Jędrzejczyk i Rose Namajunas zmierzą się o pas wagi słomkowej na gali UFC 217, która odbędzie się 4 listopada w Madison Square Garden Arena w Nowym Jorku.

One thought on “Joanna Jędrzejczyk do Rose Namajunas: „Przygotuj się na duży łomot”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.