Zawieszenia medyczne po UFC 222: Cyborg vs. Kunitskaya

Jeff Bottari/Zuffa LLC/Zuffa LLC via Getty Images

Sześcioro zawodników mogą czekać naprawdę długie zawieszenia.

Listę zawieszeń otwiera Sean O’Malley, który doznał kontuzji prawej stopy i kostki. Długie zawieszenia najprawdopodobniej czekają także Cat Zingano i C.B. Dollawaya (podejrzenie kontuzji lewej kostki), Hectora Lombarda (podejrzenie kontuzji prawej kostki), Adama Milsteada (podejrzenie kontuzji lewej stopy oraz Bryana Carawaya, który prawdopodobnie uszkodził lewą stopę i prawy nadgarstek.

Poniżej pełna lista zawieszeń.

Yana Kunitskaya: Zawieszona do 3 kwietnia, bez kontaktu do 25 marca.

Frankie Edgar: Zawieszony do 18 kwietnia, bez kontaktu do 3 kwietnia.

Sean O’Malley: Z powodu kontuzji prawej stopy i kostki musi być dopuszczony przez ortopedę lub będzie zawieszony do 31 sierpnia, minimalnie zawieszony do 3 kwietnia, bez kontaktu do 25 marca.

Andre Soukhamthath: Zawieszony do 3 kwietnia, bez kontaktu do 25 marca.

Stefan Struve: Zawieszony do 3 kwietnia, bez kontaktu do 25 marca.

Cat Zingano: Wymaga prześwietlenia lewej kostki, jeśli kontuzja się potwierdzi będzie musiała został dopuszczona przez ortopedę lub będzie zawieszona do 31 sierpnia, minimalnie zawieszona do 3 kwietnia, bez kontaktu do 25 marca.

Ashley Yoder: Zawieszona do 18 kwietnia, bez kontaktu do 3 kwietnia z powodu rozcięcia prawego łuku brwiowego.

Beneil Dariush: Zawieszony do 18 kwietnia, bez kontaktu do 3 kwietnia.

John Dodson: Zawieszony do 25 marca, bez kontaktu do 18 marca z powodu obitego nosa.

C.B. Dollaway: Wymaga prześwietlenia lewej kostki, jeśli kontuzja się potwierdzi będzie musiał zostać dopuszczony przez ortopedę lub będzie zawieszony do 31 sierpnia, minimalnie zawieszony do 5 maja, bez kontaktu do 18 kwietnia.

Hector Lombard: Wymaga prześwietlenia prawej stopy, jeśli kontuzja się potwierdzi będzie musiał zostać dopuszczony przez ortopedę lub będzie zawieszony do 31 sierpnia

Mike Pyle: Zawieszony do 18 kwietnia, bez kontaktu do 3 kwietnia.

Bryan Caraway: Wymaga prześwietlenia lewej stopy i prawego nadgarstka, jeśli kontuzja się potwierdzi będzie musiała został dopuszczona przez ortopedę lub będzie zawieszona do 31 sierpnia, minimalnie zawieszona do 3 kwietnia, bez kontaktu do 25 marca z powodu rozcięcia nosa.

Cody Stamann: Zawieszony do 3 kwietnia, bez kontaktu do 25 marca z powodu rozcięcia lewej powieki.

Adam Milstead: Wymaga prześwietlenia lewej stopy, jeśli kontuzja się potwierdzi będzie musiała został dopuszczona przez ortopedę lub będzie zawieszona do 31 sierpnia, minimalnie zawieszona do 3 kwietnia, bez kontaktu do 25 marca z powodu rozcięcia w okolicy prawego oka.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *