Zaproszenie na Gladiator Arena X

Plakat GA 1

Gladiator Arena której udało się stworzyć  najmocniejszą kartę walk jaka miała miejsce na Pyrzyckiej Arenie Gladiatorów przez ostatnie 6 lat, tak bo to już 6 lat organizacja daje Wam wiele emocji tu w Pyrzycach. Do tego w tym roku wyszliśmy z pomysłem może głupim! , może szalonym! ale to już Wy ocenicie i kto nie słucha Disco polo. Tak to właśnie koncerty Diso polo mają Wam dodać entuzjazmu i radości, w ramach podziękowań, że jesteście z nami tak długo.

Zawalczą chłopaki z województwa zachodniopomorskiego oraz goście za granicy i innych województw , staramy się jak możemy, aby Was zadowolić więc przypominamy gala MMA już 15 lipca na Stadionie Miejskim w Pyrzycach ul. Sportowa oraz koncerty Disco polo (Czadoman, Bqll, Focus, Edrju i inni). 16 Lipca stadion miejski w Pyrzycach, Ruda i te sprawy tylko na żywo na stadionie.

Bilety jeszcze do nabycia w cenie 30 zł (jednorazowo) lub 50 zł (na obydwie imprezy) serdecznie zapraszamy. Rozsyłajcie po swoich portalach, aby było nas w te dni jak najwięcej.

Daniel TrautPiotr BodnarSebastian NapierajczykBartek DrabikMateusz Kwiecień, Jakub Szymczak, Sebastian Kujawiak, Krzysiek Krzysztof Kamiński, Aloeren Bulut, Piotr Wróblewski, Anton Radman, Kamil Roszak, Patryk PaduchMarcin MazurekMateusz OstrowskiMateusz Zieleński, Patryk Gała RutaMichał Balcerczak, Marko Burusic, Sebastian RomanowskiSomerfeld OskarŁukasz Szczerek, BQLL, Czadoman, Endrju oraz Focus.

Po prostu nie może Cię tu zabraknąć!!! 15-16 Lipca Stadion Miejski w Pyrzycach. Więcej info na gladiatorarena.pl

PILNE: Organizacja Gladiator Arena poszukuje zawodnika do walki z Wojciechem Januszem w kategorii 93 kg.

Informacja prasowa

One thought on “Zaproszenie na Gladiator Arena X

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.