Jose Aldo: Conor McGregor drugi raz nie będzie miał tyle szczęścia

worldboxingnews.co.uk
worldboxingnews.co.uk

Nowy tymczasowy mistrz wagi piórkowej nie może się doczekać rewanżu z Conorem McGregorem (19-3 MMA, 7-1 UFC) . 

Jose Aldo (26-2 MMA, 8-1 UFC) zdobył tymczasowy pas wagi piórkowej po pokonaniu Frankiego Edgara (20-5-1 MMA, 14-5-1 UFC) na ostatniej jubileuszowej gali UFC 200. Zwycięstwo w tej walce przesunęło Aldo o krok bliżej do rewanżu z Conorem. Pierwszą walkę wygrał McGregor przez nokaut po bardzo szybkiej walce, która trwała zaledwie 13 sekund.

Jose w walce z Frankiem Edgarem zaprezentował się z bardzo dobrej strony, wygrał zdecydowanie na kartach wszystkich trzech sędziów. McGregor oglądał walkę przy Oktagonie na stojąco, w trakcie wywiadu Aldo wspomniało rewanżu z nim.

Mam jeden cel, być mistrzem. Conor może być pewny, ze następnym razem złapię go i nie będzie miał tyle szczęścia co pierwszym razem

-powiedział w wywiadzie Joe Roganowi.

Brazylijczyk jest przekonany, że jest najlepszym zawodnikiem w dywizji i może udowodnić to w Oktagonie lub w innym miejscu.

Urodziłem się mistrzem, nie ważne czy jestem mistrzem tymczasowym ale zawsze nim jestem. Jeśli dostanę walkę z McGregorem nadal pozostanę najlepszy. Jestem gotowy na walkę z nim nawet teraz jeśli chce, mam nadzieję, że dotrzymuje słowa odnośnie miejsca walki, jeżeli nie to będę musiał znaleźć inne miejsce do walki z nim.

 

 

 

2 thoughts on “Jose Aldo: Conor McGregor drugi raz nie będzie miał tyle szczęścia

  1. Nie wiem czemu ale nie czuję do tego gościa mięty, może dla tego że kozaczy jeszcze bardziej niż Rudy, jestem ciekawy tego rewanżu. A obstawiam Conora bo w ostatniej walce Aldo z Frankiem nie było widać błysku i nieprzewidywalnosci po Aldo.

  2. Ja do facetow miety nigdy nie czolem… A co do walki z frankiem to Aldo dobrze to rozegrał. Edgar jest bardzo szybki a do tegdo ma stalowa kondycje. To nie walka na podworku pod trzepakiem o lizaka tylko walka w klatce o spora kase! Rozumiem ze taka rozwalka jak JDS vs CV jest widowiskowa i wspanoala ale jeden cios i mozesz stracic wszystko. Mnie tez ta walka nie porwala, ale taki byl gameplan i Aldo go zrealizowal na 100. Kestem coekaw czy rudy da rade zrobic wage, bo teraz to bedzie dla niego extremalnie ciezkie. Na razie WARR DIAZ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *