Wystarczyło 15 sekund, aby wyłonić kolejnego półfinalistę turnieju wagi ciężkiej Bellatora

mmajunkie.com

Walką wieczoru gali Bellator 199 był pojedynek w wadze ciężkiej w którym zmierzyli się Ryan Bader i Muhammed „King Mo” Lawal. Starcie to zapowiadało się na niezwykle emocjonujące, ale trwało zaledwie 15 sekund.

Pojedynek ten był czwartym ćwierćfinałem turnieju wagi ciężkiej Bellatora i zwycięsko z tej walki przeszedł mistrz wagi półciężkiej Ryan Bader, który potrzebował zaledwie 15 sekund na rozprawienie się z Muhammedem Lawalem. Bader skończył Lawala przez TKO po ciosach przechodząc tym samym do półfinału turnieju.

Dla Ryana Badera (25-5) jest to piąte zwycięstwo z rzędu i trzecie w Bellatorze. „Darth” jeszcze w UFC pokonał przed czasem Ilira Latifi przez KO i Antonio Rogerio Nogueirę przez TKO, a po przejściu do Bellatora pokonał przez niejednogłośną decyzję Phila Davisa, Lintona Vassella przez TKO i teraz Muhammeda Lawala również przez TKO.

Dla Kinga Mo (21-7, 1 NC) ostatnie pięćpojedynków kończyło się ze zmiennym szczęściem, ponieważ na trzy porażki wygrał tylko dwa pojedynki. Po porażce przez decyzję z Philem Davisem przyszło zwycięstwo z Satoshi Ishii przez decyzję. Kolejna walka, to przegrana przez TKO z Mirko Filipovicem na gali RIZIN, a następnie wygrana na punkty z Quintonem Jacksonem i ostatnia porażka z Ryanem Baderem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.