Według Dana White’a, wygrana Daniela Cormiera na UFC 252 zrówna go z Georgesem St-Pierre

Chris Unger/Zuffa LLC

Prezydent UFC Dana White wierzy, że Daniel Cormier zrówna się z Georgesem St-Pierre w kwestii historycznego zakończenia kariery, jeśli pokona mistrza wagi ciężkiej Stipe Miocica na gali UFC 252.

Oczekiwania co do głównego pojedynku gali UFC 252, budowane są od miesięcy, a wielu fanów i ekspertów wierzy, że zwycięzca zostanie uznany za najlepszego zawodnika wagi ciężkiej w historii UFC – a potencjalnie nawet w całym MMA.

Wydaje się jednak, że prezydent UFC Dana White uważa, że stawka może być jeszcze wyższa.

„Szedłby łeb w łeb z Georgesem St-Pierre w kwestii historycznego odejścia”, powiedział White podczas czatu na żywo z Yahoo! Sports. „To znaczy, GSP odszedł z tytułem, potem wrócił, zdobył pas wagi 185-funtów, a potem znów odszedł.

Piękne w tym jest to, że to prawdopodobnie będzie to najlepsza trylogia, jaką kiedykolwiek mieliśmy w UFC, i to o mistrzostwo wagi ciężkiej, aby ustalić, kto jest GOAT’em.”

Pojedynek pomiędzy Miocicem a Cormierem będzie z pewnością nieprzewidywalny, ale podczas ostatniego odcinka UFC Embedded, „DC” dał jasno do zrozumienia, że wie, co musi zrobić, aby podnieść rękę w geście zwycięstwa.

Daniel Cormier zamierza udowodnić, że jest lepszym zawodnikiem od Stipe Miocica „niszcząc” go na UFC 252

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.