Debiut Dustina Jacoby’ego i kolejna walka Grega Hardy’ego – zapowiedź UFC Halloween

Chris Unger/DWCS LLC/Zuffa LLC

Pierwsze walki w karcie październikowej gali.

Wczoraj największa organizacja MMA na świecie zapowiedziała organizację eventu 31 października – będzie to pierwsza gala UFC organizowana w noc Halloween. Portal MMAJunkie już poinformował o dwóch starciach, które odbędą się podczas tego eventu.

W limicie kategorii półciężkiej swój debiut w organizacji zaliczy Dustin Jacoby (12-5), który zmierzy się z Justinem Ledetem (9-3 1 NC, 3-3 w UFC). Znany dobrze z kickbokserskich ringów 32-latek trafił do organizacji po wygranej z Ty’em Floresem w tegorocznej edycji Dana White’s Tuesday Night Contender Series. Przed tą walką, rywalizując w wadze ciężkiej, Dustin pokonał weterana UFC, Cody’ego Easta. Z kolei dla Ledeta najprawdopodobniej będzie to walka o pozostanie w szeregu zawodników organizacji UFC. Justin ma za sobą trzy porażki z rzędu poniesione w walkach z Aleksandarem Rakićiem, Johnnym Walkerem i Aleksą Camurem.

Do rozpiski październikowej gali trafił także kolejny pojedynek Grega Hardy’ego (6-2 1 NC, 3-2 1 NC w UFC), 32-latek zmierzy się z Mauricem Greenem (9-4, 4-2 w UFC). Były futbolista ma za sobą najważniejsze zwycięstwo w karierze, w maju na UFC 249 Greg pewnie na punkty pokonał ciężkorękiego Yorgana De Castro. Z kolei w listopadzie zeszłego roku Hardy musiał uznać wyższość Alexandra Volkova. Greene trafił do UFC po udziale w show The Ultimate Fighter, w którym mocno zwrócił na siebie uwagę nie tylko przez aspekty sportowe. W ostatniej walce Amerykanin poddał Giana Villante.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.