ACA 109 już za tydzień! Tych walk nie możesz przegapić

W czwartkowy wieczór, 20 sierpnia, do klatki ACA powrócą Daniel Omielańczuk, Piotr Strus, Rafał Haratyk, Karol Celiński i Łukasz Kopera. Na ACA 109 zadebiutują Kamil Oniszczuk i Adam Pałasz. W sumie podczas gali w Łodzi zobaczymy aż 10 pojedynków w formule MMA. Tymczasem do sprzedaży trafiła właśnie pula biletów premium na wydarzenie.

Walka wieczoru Strus vs Haratyk

To będzie walka w kategorii średniej najlepszych zawodników w Polsce. Piotr Strus jest związany z ACA już od trzech lat. Stoczył aż 8 pojedynków w rosyjskiej organizacji i w rankingu kategorii średniej jest dziś nr 3. Rafał Haratyk w ACA zadebiutował w listopadzie 2019 roku podczas gali w Kazachstanie. Dopisał wtedy kolejne zwycięstwo do swojego rekordu, a teraz po raz pierwszy zawalczy w klatce ACA w Polsce.

Omielańczuk vs Pakutinskas

Daniel Omielańczuk w zeszłym roku stoczył trzy zwycięskie walki pod banderą ACA i tym samym utorował sobie drogę do walki o pas mistrzowski organizacji w kategorii ciężkiej. Niestety, sytuacja epidemiologiczna pokrzyżowała plany ACA i samego zawodnika, który już podczas najbliższej gali w Łodzi miał się bić o tytuł. Ostatecznie rywalem Polaka będzie nowy nabytek organizacji, Tomas Pakutinskas. Litwin jest na fali wznoszącej i od 2018 roku nie przegrał żadnej walki.

Trylogia Celiński vs Barnatt

Karol Celiński i Luke Barnatt to doświadczeni fighterzy. Polak w organizacji ACA sięgnął bardzo wysoko i w zeszłym roku walczył o pas mistrzowski w kategorii półciężkiej. Barnatt walcząc dla rosyjskiej organizacji stawał już naprzeciwko m.in. Mameda Khalidova czy Scotta Askhama. W czerwcu 2019 roku znokautował Celińskiego podczas ostatniej gali ACA w Łodzi. Rok wcześniej to Polak wypunktował Anglika w klatce. Podczas tej walki emocje sięgną zenitu, a kto sięgnie po zwycięstwo?

Kopera vs Pirtea

Łodzianin, Łukasz Kopera skrzyżuje rękawice z trudnym rywalem z Rumunii. Aurel Pirtea walczy dla rosyjskiej organizacji już od trzech lat. Lubi kończyć walki przed czasem, a jego ulubioną techniką poddania rywala jest gilotyna. Warto jednak przypomnieć, że Kopera poddał Rajewskiego podczas ostatniej gali ACA w Łodzi właśnie duszeniem gilotynowym. Łukasz Kopera to jeden z najlepszych polskich zawodników wagi lekkiej, ale jego najbliższy pojedynek w klatce ACA na pewno nie będzie należał do lekkich.

Obejrzyj galę 20 sierpnia

Do sprzedaży trafiła właśnie pula biletów premium na galę ACA 109. W związku z ograniczeniami dotyczącymi organizacji imprez masowych, gala od początku planowana była jako wydarzenie studyjne. Ostatecznie obowiązujące aktualnie przepisy umożliwiają udział w wydarzeniu blisko 200 kibiców. Gala odbędzie się w Hotelu Hilton w Łodzi, a bilety na wydarzenie dostępne są tutaj: https://www.eventim.pl/event/aca-mma-aca-109-doubletree-by-hilton-13140611/

Większość kibiców obejrzy galę za pośrednictwem systemu PPV. Transmisja ACA 109 startuje 20 sierpnia, w czwartek, o godz. 19:00. Galę w Łodzi poprowadzi Krzysztof Skrzypek, a transmisję będzie można obejrzeć na żywo z polskim komentarzem. Cena PPV wynosi 25 zł, a dostęp można wykupić tutaj: www.aca-mma.tv

KARTA WALK ACA 109

Piotr Strus (15-5) vs Rafał Haratyk (12-3)

Daniel Omielańczuk (23-9) vs Tomas Pakutinskas (19-12)
Goran Reljic (19-8) vs Nikola Dipchikov (18-7)
Karol Celiński (17-9) vs Luke Barnatt (15-8)
Łukasz Kopera (9-3) vs Aurel Pirtea (20-11)
Lom-Ali Eskijew (16-5) vs Oemer Cankardesler (11-5)
Kamil Oniszczuk (7-0) vs Mindaugas Verzbickas (14-7)
Adam Pałasz (4-0) vs Dmitry Poberezhets (24-5)
Levan Makashvili (16-3) vs Roman Dik (8-3)
Viteczlav Rajnoch (8-3) vs Christian Draxler (11-6)

Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *