Walki kobiet na KSW

Marta Chojnowska
( fot. facebook.com / na zdjęciu Marta Chojnoska)

Zagłosuj: Czy uważasz, że to dobry pomysł aby na KSW walczyły kobiety?

Za konfrontacja.com

Federacja KSW poczyniła kolejny krok ku popularyzacji polskiego MMA. Przed chwilą wszyscy fani, którzy oglądają galę na żywo w Orlen Arenie i w telewizji Polsat dowiedzieli się, że na KSW będą walki z udziałem płci pięknej.
Federacja KSW wprowadza nowy cykl walk z udziałem pań. Pierwsza walka odbędzie się już na kolejnej gali KSW19. Kto w niej wystąpi jeszcze nie wiadomo, lecz ogłosiliśmy nazwiska czterech zawodniczek, które mają podpisane z nami kontrakty. Tymi fighterkami są: Marta Chojnoska (CSW Płock), Paulina Suska (Radomski Klub Taekwondo), Paulina Bońkowska (Arrachion MMA Olsztyn) i Paulina Raszewska (Copacabana Warszawa).
Walki pań odbywać się będą w limicie wagowym do -55kg.

13 thoughts on “Walki kobiet na KSW

 1. jak na razie to tylko Cyborgowaprezentowała jakis poziom a Polkom do niej daleko. Jedna nawet powiedziała, ze kobiety sa za słabe by sobie zrobić krzywdę …wiec to znaczy, ze kobiecemma made in poland jest 100lat za murzynami. Męskie też nie zbliża sie do czołówki ale poziom oglądalny trzyma.

 2. Rodzynello: Ja tez nie jestem za walkami kobiet no ale coz….Dana White podobnie wypowiedzial sie odnosnie tego tematu mowiac ,ze nigdy nie wstawi kobiecych walk do karty UFC dlatego ,ze jest temu przeciwny.

  i bardzo dobrze gada, też uważam że takie gówno jak walki bab w ksw to głupota, jestem temu przeciwny jak danusia łajna

 3. sowa: jescze tego brakowało , zapełnią gale walkami kobietprzykre

  A co masz przeciwko kobietom w MMA? Kobieta taki sam człowiek jak każdy inny. Jak chcą walczyć i czują pasję do tego to czemu nie.
  Sorry, ale podejżewam ze część z was dostała by niezły łomot nawet od tych panien z KSW.
  Nie mówię już o zawodniczkach tej klasy co Miesha Tate – jeden czy dwa strzały i po wszystkim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *