Walka Vitor Belfort vs Nate Marquardt w planach na gali UFC 212

Buda Mendes & Mike Roach/Zuffa LLC/Zuffa LLC via Getty Images

Według nieoficjalnych informacji wynika, że w planach jest pojedynek Vitora Belforta z Natem Marquardtem na gali UFC 212.

Informację tę podał serwis Combate i jeżeli wszystko się potwierdzi, to może być to ostatnia walka w karierze Vitora Belforta (25-14). Były mistrz UFC w wadze półciężkiej z 2004 roku ma za sobą trzy porażki z rzędu z Ronaldo Souza, Gegardem Mousasi oraz Kelvinem Gastelumem. Po tej ostatniej porażce Belfort zapowiedział, że jest gotowy stoczyć jeszcze jedną walkę, która ma być ostatnim pojedynkiem w jego karierze.

Nate Marquardt (35-17-2) w trzech ostatnich pojedynkach odniósł dwie porażki z Thiago Santosem i w ostatniej walce z Samem Alvey’em, a w międzyczasie wygrał z Tamdanem McCrory’m.

Walką wieczoru gali UFC 212 będzie pojedynek unifikujący tytuł wagi piórkowej między mistrzem Jose Aldo i tymczasowym mistrzem Maxem Holloway’em. Na karcie zestawiany jest również Anderson Silva, ale po usunięciu z pojedynku Kelvina Gasteluma wciąż trwają poszukiwania rywala dla „Pająka”, który odrzucił już trzy propozycje.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *