Paweł „Trybson” Trybała zmierzy się z Adamem Niedźwiedziem – kto wygra to starcie?

TV Puls

W sobotę 20 maja TV Puls po raz kolejny zapewni swoim widzom wielkie sportowe widowisko na żywo – transmisję 73. gali PLMMA. Początek o godz. 20:00. Ogromne emocje wśród fanów wzbudza walka Pawła „Trybsona” Trybały z Adamem Niedźwiedziem – tego drugiego można było oglądać ostatnio w nieco innej roli w programie „Top Model”. Po konfrontacji obu zawodników na konferencji prasowej TV Puls i PLMMA, promującej 73. galę PLMMA, wiemy, że zapowiada się niesamowite widowisko!

Paweł „Trybson” Trybała triumfował na 72. gali PLMMA 4 marca, gdy znokautował Pawła Bolanowskiego. Adam Niedźwiedź, ekspert w jiu-jitsu, znany m.in. z występu na gali FEN, powraca do MMA po dłuższej przewie.

Który z wojowników okaże się silniejszy, bardziej zdeterminowany, lepszy technicznie i wygra? Widzowie TV Puls przekonają się o tym już w sobotę 20 maja. Zapowiada się wieczór pełen niezapomnianych emocji!

Sprawdź, co mówią o czekającym ich pojedynku „Trybson” i Adam Niedźwiedź:

Oprócz Pawła „Trybsona” Trybały i Adama Niedźwiedzia na gali 20 maja, którą na wyłączność będzie transmitować na żywo TV Puls, wystąpi szereg innych znakomitych wojowników, w tym z zagranicy. Olimpijski mistrz w podnoszeniu sztangi, Szymon Kołecki, stoczy swoje drugie starcie w MMA – tym razem z Wojciechem Balejką. Marian Ziółkowski będzie bronił tytułu w międzynarodowej walce z Abdisalamem Kubanych z Kirgistanu o pas kategorii lekkiej, a Marcin Naruszczka i Edilson Franca z Brazylii staną do walki po mistrzostwo wagi średniej. Na majowej gali zadebiutuje w PLMMA jeden z najbardziej znanych polskich wojowników, Krzysztof Kułak (mistrz KSW i Celtic Gladiators), który skonfrontuje się z Michałem Tarabańką. Na ringu wystąpi także Michał Pasternak, który walczył m.in. z Rogerem Gracie o tytuł Największej organizacji w Azji ONE Championship. 20 maja Pasternak zmierzy się z Sylwestrem Borysem. A o pas w kategorii wagowej do 93 kg będą walczyć Kevin Wiwatowski i Łukasz Klinger.

Na majowej gali zobaczymy również m.in.: Brazylijczyka Leandro Bispo, legendę MMA – Amerykanina Matta Horwicha, Mateusza „Juhasa” Piskorza, Karola Linowskiego oraz w walce amatorskiej Tomasza Balę i Macieja Gąsiorka. Gala odbędzie się w Ciechanowie, rodzinnym mieście Szymona Kołeckiego.

PLMMA 73 – Ciechanów

Transmisja na żywo: TV Puls, sobota 20 maja, od godz. 20:00

Informacja prasowa

One thought on “Paweł „Trybson” Trybała zmierzy się z Adamem Niedźwiedziem – kto wygra to starcie?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *