Germaine de Randamie zakończy karierę? Holly Holm chce odzyskać tytuł mistrzyni

Jeff Bottari/Zuffa LLC/Zuffa LLC via Getty Images

Dość zaskakujące informacje pojawiły się wokół aktualnej mistrzyni wagi piórkowej UFC Germaine de Randamie mówiące o potencjalnym zakończeniu przez nią kariery.

W chwili obecnej nie wiadomo co mogłoby być przyczyną podjęcia przez „Iron Lady” takiej decyzji i nie wiadomo też, czy te informacje są prawdziwe i się potwierdzą. Germaine de Randamie została pierwszą mistrzynią dywizji piórkowej w UFC po tym jak wygrała pojedynek z Holly Holm na gali UFC 208 w lutym tego roku.

Ważne jest to, że to właśnie Holly Holm napisała na swoim Facebooku, że słyszała plotkę mówiącą o tym, że GDR chce zakończyć karierę.

— Plotka mówi, że Germaine de Randamie chce zakończyć karierę. Mam nadzieję, że to nieprawda. Ona jest prawdziwą wojowniczką, a poza tym chcę odzyskać swój pas. Czekam wciąż na rewanż!

Holly Holm chce rewanżu z Germaine de Randamie, ponieważ uważa, że Holenderka walczyła z nią nieczysto zadając ciosy po gongu kończącym rundy.

Jeżeli nawet plotka się nie potwierdzi, to najpierw Holly Holm będzie musiała stoczyć walkę z Bethe Correia na gali UFC Fight Night 111 zaplanowanej na 17 czerwca w Singapurze zanim dostałaby rewanż. Dodatkowo nie wiadomo, czy byłaby pierwsza w kolejce po walkę o pas, ponieważ od zdobycia tytułu przez GDR jest ona zestawiana do walki z Cristiane „Cyborg” Justino, która niecierpliwie czeka na ten pojedynek.

2 thoughts on “Germaine de Randamie zakończy karierę? Holly Holm chce odzyskać tytuł mistrzyni

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *