Walka Oskara Piechoty o mistrzostwo świata MMA tylko w ELEVEN SPORTS

W najbliższą sobotę Oskar Piechota wystąpi w najważniejszym pojedynku wieczoru podczas gali Cage Warriors 85 w angielskim Bournemouth. Walkę Polaka o pas mistrza świata będzie można zobaczyć na żywo i na wyłączność w kanale Eleven Sports i w serwisie elevensports.pl. Transmisja rozpocznie się o godz. 22:00.

Oskar „Imadło” Piechota do rywalizacji o tytuł czempiona Cage Warriors w wadze średniej przystąpi jako niepokonany w profesjonalnej karierze w MMA. Wszystkie osiem zwycięstw odniósł przed czasem, głównie dzięki widowiskowym dźwigniom i duszeniom. Polskiego zawodnika czeka w sobotę trudne zadanie, bo jego rywal Jason Radcliffe słynie z silnego ciosu – żaden z pokonanych przez niego przeciwników nie dotrwał do końca starcia.

Jeśli pochodzący z Gdańska Piechota zwycięży, zdobędzie pas prestiżowej federacji Cage Warriors, której dwukrotnym mistrzem był Connor McGregor, aktualnie jedna z największych gwiazd mieszanych sztuk walki na świecie. Dla brytyjskiej organizacji walczyła także polska mistrzyni MMA Joanna Jędrzejczyk.

To dla mnie duże wyróżnienie móc zawalczyć dla jednej z największych organizacji w Europie, tym bardziej, że stawką jest pas mistrzowski. Ciężko trenowałem i nie oszczędzałem się w przygotowaniach. Dam z siebie absolutne sto procent, zwłaszcza, że dzięki ELEVEN SPORTS widzowie w Polsce będą mieli możliwość obejrzenia walki na żywo”, mówi Oskar „Imadło” Piechota.

Dzięki ELEVEN SPORTS kibice sportów walki w Polsce mogą regularnie oglądać zmagania w Cage Warriors, a także relacje z gal organizowanych przez M-1 Global, inną prestiżową federację MMA. W ofercie sieci znajdują się również zawody z cyklu Enfusion Live, w których udział biorą gwiazdy kickboxingu oraz bokserskie starcia o mistrzostwo świata.

Polecamy w Eleven Sports:

gala Cage Warriors 85 w Bournemouth, sobota, 24 czerwca, godz: 22:00

komentarz: Andrzej Janisz, Dominik Durniat

Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *