Douglas Lima uważa, że pokonanie Lorenza Larkina i Rory’ego MacDonalda sprawi, że jego nazwisko będzie bardzo rozpoznawalne

sherdog.com

The Phenom chce by 2017 był dla niego rokiem wielkich zwycięstw.

Pomimo dziesięciu wygranych w klatce Bellatora i dzierżenia mistrzostwa wagi lekkiej, Douglas Lima (28-6) uważa, że nie jest tak rozpoznawalny na ile zasługuje. To może się nie długo zmienić, ponieważ obecnie dywizja półśrednia organizacji Bellator jest mocniejsza niż kiedykolwiek zważywszy na nazwiska takie jak Lorenz Larkin (18-5 1 NC, 5-5 w UFC), Rory MacDonald (19-4, 9-4 w UFC) czy Paul Daley (39-15-2, 2-1 w UFC).

Myślę, że jesteśmy lepsi niż inne dywizje tutaj. Jesteśmy wszyscy tutaj, jest tu wiele mocnych walk. Jestem szczęśliwy z tego, że zawodnicy stają się wolnymi agentami. Przychodzą tu wszyscy mocni zawodnicy. To jest to, czego brakuje w mojej karierze, w końcu mogę zdobyć wielkie wygrane i doprowadzić do tego, że ludzie będą o mnie mówili. Jestem w tym od wielu lat a ludzie nie wiedzą kim jestem. Oni muszą się teraz dowiedzieć.

Podczas sobotniej gali Bellator 180 Lima podejmie Lorenza Larkina i wierzy, że będzie to bardzo dobre widowisko.

Obaj jesteśmy młodzi, obaj jesteśmy w najlepszym czasie naszych karier. Nasze style walki są czymś, co fani kochają. Obaj mamy za sobą wygrane, świetne skończenia. Ta walka ma wszystko co potrzebne, by była najlepszą na karcie. Myślę, że jesteśmy dobrze zestawieni, tak samo mocni. Z pewnością będzie to najlepsza walka, nie mogę się doczekać rywalizacji z nim.

W dywizji półśredniej Bellatora znajduje się także MacDonald, który niedawno pokonał Paula Daleya. Lima nie ukrywa tego, że w niedalekiej przyszłości chciałby walczyć z Kanadyjczykiem.

Bardzo mi się to podobało. To wyglądało dobrze: naruszył go w stójce, obalił i skończył naprawdę szybko. Tego się spodziewałem gdy on wróci tak samo, jaki był przed kontuzjami nosa. Dobrze, że jest w 100% zdrowy, ponieważ po pojedynku z Larkinem jest to walka, której chcę. Czekam na to. Oczywiście mam przed sobą wielki test. Mam skończyć rok z wygranymi z Larkinem i MacDonaldem.

Wszystko jest przede mną. To jak talerz z jedzeniem przede mną. Wszystko co muszę zrobić to jeść. To może być najlepszy rok mojej kariery. Po prostu mam pokonać tych dwóch gości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *