Paweł Jędrzejczyk stanie w ringu 16 września na gali MFC 12

Paweł Jędrzejczyk (21-8-1) wróci do akcji już 16 września na gali MFC 12, która odbędzie się w Zielonej Górze.

Jeżeli chodzi o gale MFC, to nie mogło na niej zabraknąć Wergiego, dla którego będzie to już ósma walka w tej organizacji. Z siedmiu walk w MFC Paweł wychodził zwycięsko. Swoją ostatnią walkę Jędrzejczyk stoczył w lutym na gali GLORY 38 na której zmierzył się z Danielem Moralesem. Była to druga walka Pawła w największej organizacji Kickboxingu. Niestety obydwie walki nie potoczyły się pomyślnie dla niego i zakończyły się przegraną przez decyzję. Wrocławianin był pierwszym Polakiem zakontraktowanym przez GLORY, który przetarł szlak dla innych polskich zawodników.

W połowie kwietnia Paweł Jędrzejczyk po raz kolejny wyleciał na obóz treningowy do Tajlandii gdzie szlifował swoje Muay Thai w Sasiprapa Muay Thai Gym w Bangkoku.

MFC 12 Makowski Fighting Championship to kolejna gala organizowana przez Tomka Makowskiego na której zobaczymy wiele ciekawych pojedynków w której zmierzą się znakomici zawodnicy zarówno z Polski jak i innych państw. Wśród nich zobaczymy m.in. samego Tomka Makowskiego, Pawła Jędrzejczyka, Michała Szmajdę, Sławomira Przypisa, Emilię Czerwińską, Marcina Bodnara, Bartka Wawryszyna i Macieja Zembika.

Gala MFC 12 to także Memoriał poświęcony pamięci zawodnika tej organizacji i reprezentanta klubu Maku Gym Dawida Mory, który odszedł od nas w zeszłym roku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *