Sergei Kharitonov jest przekonany, że jego kolejną walką będzie pojedynek z Roy’em Nelsonem w Bellatorze

Rosyjski ciężki, Sergei Kharitonov nie ma zamiaru tracić czasu i chce jak najszybciej stoczyć kolejną walkę i podał już nawet nazwisko rywala oraz organizację w której miałby zawalczyć.

Zaledwie kilka dni po znokautowaniu po 35 sekundach Rameau Thierry Sokoudjou na gali M-1 Challenge 80, Sergei Kharitonov (25-6) ma w planach kolejną walkę, którą chce stoczyć w klatce Bellatora. Rosjanin ma podpisane kontrakty zarówno z M-1 Global jak i Bellatorem.

W rozmowie z redaktorem Sportbox.ru Yaroslavem Stepanovem, Kharitonov powiedział; „jestem pewien, że moja kolejna walka będzie w Bellatorze przeciwko Roy’owi Nelsonowi.”

Roy Nelson (22-14) podpisał niedawno kontrakt z Bellatorem po ośmiu latach rywalizacji dla UFC gdzie jego rekord to 9-10. Jeśli dojdzie wo walki między Nelsonem i Kharitonovem, to będzie to bardzo ciekawa walka w której najpewniej Rosjanin będzie faworytem biorąc pod uwagę jego ostatnie walki i zwycięstwa.

One thought on “Sergei Kharitonov jest przekonany, że jego kolejną walką będzie pojedynek z Roy’em Nelsonem w Bellatorze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *