Michael Bisping ma wiadomość do wszystkich tych, którzy porównują go do Germaine de Randamie

bjpenn.com

Ci którzy śledzą ostatnie wydarzenia wiedzą, że UFC podjęło decyzję o pozbawieniu tytułu mistrzowskiego wagi piórkowej Germaine de Randamie. Jaki to ma związek z Michaelem Bispingiem?

Wielu fanów MMA twierdzi, że sytuacja byłej już mistrzyni wagi piórkowej Germaine de Randamie i aktualnego mistrza wagi średniej Michaela Bispinga jest podobna i Anglika powinno spotkać to samo czyli odebranie tytułu.

Powodem odebrania mistrzowskiego pasa Iron Lady jest to, że nie chciała ona stanąć do walki z pretendentką Cris Cyborg Justino, ponieważ jak sama powiedziała nie chce walczyć z przeciwniczką, która naruszyła zasady polityki antydopingowej.

Wygląda to bardzo podobnie do sytuacji między Michaelem Bispingiem, a czołowym pretendentem do tytułu Yoelem Romero. Bisping również oskarża Romero o nielegalne wspomaganie i nazywa go oszustem. Ostatnie zestawienia walk dla Anglika mogą sprawiać wrażenie jakby Bisping unikał walki z Romero i wiele osób zarzuca mu tchórzostwo.

Mistrz wagi średniej domaga się nie nazywania go męskim odpowiednikiem Iron Lady i że porównywanie jego sytuacji z Yoelem Romero z sytuacją Germaine de Randamie jest niewłaściwe.

— Muszę być ostrożny wobec tego co mówię, ponieważ wiem, że wszyscy będą opowiadać bzdury i mówić, „jesteś pie***oną ci*ą. Broniłeś je***any tytuł w walce z Danem Hendersonem. Unikasz walki z czołowym pretendentem.”

— To nie było tak sku***yny. UFC zaoferowało mi walkę z Danem Hendersonem, przyjąłem walkę i potem miałem operację na kolano. Właściwie to dwie operacje na kolano.  Wiem, że ludzie będą opowiadać bzdury, ponieważ z daleka wygląda to tak jakbym ku**a unikał Yoela, co nie jest sednem sprawy. Miałem dwie operacje na kolano, wróciłem już do treningów, ale wciąż nie mogę brać udziału w obozie przygotowawczym. Widzę jednak podobieństwa o które ludzie będą się czepiać i wyzywać mnie od je***ego hipokryty.

Michael Bisping od walki z Luke Rockholdem czerwcu ubiegłego roku w której zdobył tytuł mistrza, stoczył tylko jeden pojedynek w obronie pasa z Danem Hendersonen w październiku. The Count zapowiedział, że będzie gotowy do walki nie wcześniej jak pod koniec roku, czyli rok po ostatniej walce.

3 thoughts on “Michael Bisping ma wiadomość do wszystkich tych, którzy porównują go do Germaine de Randamie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *