Urijah Faber – „myślę, że jestem lepszym zawodnikiem”


(fot. www.fullthrottlemma.net)

Myślę, że jestem lepszy fajterem i naprawdę czuję, że jestem bardziej wszechstronnym zawodnikiem, z zapasami, ju-jitsu i stójką jako całość. Będąc gościem który dłużej walczy, będąc lepszym gościem w czasie walki. Zmierzę się z niebezpiecznym gościem, ale myślę, że jestem lepszym zawodnikiem. (…) Pomimo tego, że ma czarny pas, widziałem go walczącego trzy-cztery lata temu i jego parter dla mnie nie wyglądał dobrze. Jest całkiem nowy w parterze. Możesz osiągnąć dużo w ciągu trzech lat, ale ja ćwiczę parter przez  jakieś 16-17 lat. (…)

Aldo jest jednym z gości którzy są niebezpieczni. Możesz spojrzeć na niego i jest oczywiście niebezpieczny. Nie możesz tego powiedzieć o każdym fajterze. (…) Wszystko rozejdzie się o to, kto ma serce, psychikę oraz nieustępliwość by zwyciężyć walkę. Myślę, że to ja jestem tą osobą.

Urijah Faber zmierzy się z Jose Aldo o pas mistrza wagi piórkowej. Pojedynek odbędzie się już w tą sobotę na gali  WEC 48. Więcej informacji na temat tego wydarzenia znajdziecie w temacie z rozpiskami, który znajduje się tutaj.

One thought on “Urijah Faber – „myślę, że jestem lepszym zawodnikiem”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *