Dana White: CBS – wstydźcie się!

(mmamania.com)

„To jasne, że wszyscy sądzą że jestem za monopolem, ale bez przesady. Oni nie pasują do CBS. Nawet najwięksi anty-fani UFc to wiedzą. CBS – wstydźcie się! Wiedzieli, że powinni zostać z nami, ale pozwolili tym idiotom z Showtime wrobić ich w interesy z Elite XC. A teraz utknęli sobie w lidze podwórkowej, z C-klasowym promotorem, który w przyszłym tygodniu może całkiem wyleci z tego biznesu. A to, co się zdarzyło w sobotę, to wynik wpuszczania takiego chłamu do telewizji krajowej… Widzieliście coś choćby zbliżonego w UFC? A już komentarz, że w MMA takie rzeczy się zdarzają, to nieporozumienie! Co za idiotyzm. A potem wrzeszczał na nich, żeby przestali, bo są w telewizji krajowej. Kolejny przykład amatorszczyzny.”

– cóż, tego mogliśmy się spodziewać. Mimo, że sobotnie wydarzenia w Nashville postawiły w fatalnym swietle Strikeforce i MMA, dla UFC i Dany White były wręcz wspaniałe. Myślicie, że bójka po Shields vs. Henderson pomiędzy Jasonem „Mayhem” Millerem oraz Cesar Gracie camp mogłaby się wydarzyć w Octagonie?

5 thoughts on “Dana White: CBS – wstydźcie się!

  1. White przestań biadolić!, gdyby bójka wydarzyła się w UFC to łaził by po konferencjach i głosł, że takie spięcia to rozpierający zawodników entuzjazm do walki, a UFC nie jest przedszkolem ale umiejscowniem najgrożniejszych fighterów etc,. wykorzystując to w celach propagandowych.White zadziera na lewo i prawo ze wszystkimi i nie zdziwiłbym się, gdy to się na nim sromotnie odbije prędzej czy później.

  2. Tak jak zostało powiedziane, nie każda klatka to oktagon, mogą być i heksagonalne i heptagonalne czy okrągłe klatki, były też i inne dziwactwa.
    Do tego The Octagon jest zastrzeżoną nazwą.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *