Jason Miller przeprasza

(mmamania.com)

„Chciałbym oficjalnie przeprosić CBS, Strikeforce i wszystkich fanów MMA za to, co się stało po Strikeforce: Nashville. Moje wyczucie czasu, żeby domagać się rewanżu z Jake Shieldsem, gorsze już chyba być nie mogło. Biorę na siebie całą odpowiedzialność za wejście do klatki i wszczęcie bójki, która położyła się cieniem na całym MMA. Jestem zawodnikiem i fanem MMA od ponad 12 lat i nigdy nie zrobiłbym celowo czegoś, co mogło by zaszkodzić sportowi, któremu się poświęcam. Dałem się ponieść emocjom, za co szczerze przepraszam.”

– Jason Miller złożył oficjalne przeprosiny za żądanie rewanżu z Jake Shieldsem podczas wywiadu przeprowadzanego tuż po walce na antenie CBS podczas „Saturday Night Fights”. Team Gracie nie spodobał się wybryk „Mayhem” i chcieli nauczyć go pokory zbiorowymi siłami, co skończyło się ogólną bijatyką. Ciekawe, czy przeprosiny Millera naprawdę są szczere, czy to tylko nakaz Scotta Cokera, żeby ten drugi przynajmniej zachował twarz? Może teraz trzeba oczekiwać takiej samej reakcji ze strony Team Gracie?

6 thoughts on “Jason Miller przeprasza

  1. Wielka tam bójka, te niektóre kopniaki i mega cepy to bardziej przypominają psa głaskanie, no ale efekt jest- przyciągnięcie uwagi i dodatkowy show,a White już skomli z zazdrością, i o amatorszczyźnie banały opowiada, zdając sobie sprawę, że bójka to świetna reklama dla konkurencji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *