UFC przypadkowo ujawniło nadchodzące zestawienia walk

Wygląda na to, że tego lata w UFC szykuje smakowite kąski w postaci bardzo interesujących walk, po tym jak podczas występu w „Pivot Podcast” Dana White niechcący ujawnił plansze z planowanymi zestawieniami.

Dana White pojawił się w „Pivot Podcast” prowadzonym przez Channinga Crowdera, Freda Taylora i Ryana Clarka. Jednak na początku streamu do podcastu w tle ujawniono rozpiskę UFC na najbliższe miesiące.

Tablica „war room” jest często przywoływana przez White’a w wywiadach, ale nigdy nie była ujawniona dla fanów. Tablica ujawniła miasta Boston, Chicago, Salt Lake City i Dallas jako możliwe lokalizacje przyszłych gal.

Jon Jones vs. Stipe Miocic (UFC 277, 30 lipca 2022)

Jednym z tych planowanych pojedynków jest wyczekiwany powrót Jona Jonesa. Były mistrz wagi półciężkiej nie walczył w oktagonie od lutego 2020 roku, kiedy to pokonał Dominica Reyesa.

Ostatnie doniesienia wskazywały, że Jones chciałby zadebiutować w wadze ciężkiej przeciwko Stipe Miocicowi, prawdopodobnie najlepszemu zawodnikowi wagi ciężkiej w historii.

Jednak to zestawienie nie zgrywa się z ostatnimi doniesieniami o to, że Miocic powiedział, że nie będzie gotowy do września, a Jones oznajmił, że jest gotów poczekać, ponieważ chce, aby były mistrz był w jak najlepszej formie.

Z kolei z przecieków wynika, że walka odbędzie się na UFC 277 zaplanowanej na 30 lipca.

Oto kilka innych walk, które pojawiły się w przeciekach:

Israel Adesanya vs. Jared Cannonier (UFC 276, 2 lipca 2022)

Cannonier pokonał Brunsona w lutym w pojedynku o miano pretendenta numer jeden i ta potencjalna walka jest bardzo prawdopodobna, biorąc pod uwagę obecny krajobraz dywizji średniej. Zresztą Cannonier ogłosił już podpisanie kontraktu na walkę.

Khamzat Chimaev vs. Nate Diaz (UFC 276, 2 lipca 2022)

Diaz od dłuższego czasu zabiega o walkę przed końcem kontraktu z UFC. Chimaev jest niepokonany w pięciu walkach w UFC i ostatnio wyzwał Diaza na Twitterze.

Paddy Pimblett vs. Ottman Azaitar (UFC Londyn, 23 lipca 2022)

Pimblett wystąpił już na ostatniej karcie UFC London w marcu, pokonując Kazulę Vargasa przez poddanie. Azaitar ostatni raz walczył we wrześniu, pokonując Kharmę Worthy’ego przez TKO.

Anthony Smith vs. Magomed Ankalaev (UFC 277, 30 lipca 2022)

Obaj panowie są notowani w pierwszej piątce wagi półciężkiej i mają dobrą passę. W ostatnich miesiącach Smith opowiadał się za walką z Ankalaevem, która ma zostać ogłoszona na UFC 277.

Pozostałe walki to:

Elise Reed vs. Sam Hughes (UFC Vegas 55)
Karolina Kowalkiewicz vs. Felice Herrig (UFC Vegas 56)
Johnny Munoz vs. Tony Gravely (UFC Vegas 56)
Israel Adesanya vs. Jared Cannonier (UFC 276)
Khamzat Chimaev vs. Nate Diaz (UFC 276)
Sean O’Malley vs. Pedro Munhoz (UFC 276)
Robbie Lawler vs. Bryan Barberena (UFC 276)
Thiago Santos vs. Jamahal Hill (9 lipca)
Paddy Pimblett vs. Ottman Azaitar (UFC Londyn)
Damir Hadzovic vs. Marc Diakese (UFC Londyn)
Jon Jones vs. Stipe Miocic (UFC 277)
Anthony Smith vs. Magomed Ankalaev (UFC 277)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *