UFC on FOX 28: Emmett vs. Stephens z udziałem Marcina Prachnio, w całości na sportowych antenach Polsatu!

Getty Images / Thananuwat Srirasant

Telewizja Polsat po raz drugi pokaże całą galę UFC.

Gala UFC on Fox 28: Emmett vs Stephens odbędzie się już w najbliższy weekend – z nocy soboty na niedzielę (24/25 lutego) w Amway Center w Orlando. W walce wieczoru dojdzie do konfrontacji kategorii piórkowej pomiędzy Joshem Emmettem oraz Jeremym Stephensem. Emmett w ostatnim występie sensacyjnie znokautował Ricardo Lamasa, a Stephens w walce z Doo Ho Choiem zapisał w swoim rekordzie już 18 nokaut.

W Orlando wystąpią również potencjalne rywalki Joanny Jędrzejczyk oraz Karoliny Kowalkiewicz. Pojedynek Jessica Andrade vs Tecia Torres może wyłonić kolejną kandydatkę do walki o pas mistrzowski w kategorii słomkowej. Andrade po porażce z „JJ” wygrała decyzją sędziów z Claudią Gadelhą, a Torres znajduje się na ścieżce trzech zwycięstw z rzędu.

Po raz pierwszy w oktagonie UFC zaprezentuje się również kolejny z reprezentantów Polski Marcin Prachnio. Polski zawodnik kategorii półciężkiej nie zaznał goryczy porażki od 2014 roku i zapisał aż osiem zwycięstw z rzędu. W debiucie dla największej organizacji MMA na świecie Prachnio zmierzy się z Samem Alveyem.

Transmisja rozpocznie się o godzinie 22:15 na kanale Polsat Sport News (karta przedwstępna), natomiast karta główna transmitowana będzie w Polsacie Sport od godziny 2:00.

Wiadomość prasowa
polsatsport.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *