Michael Bisping odpowiedział Derekowi Brunsonowi: „Mam do usmażenia większą rybę”

MMAFighting.com

Kilka dni temu Derek Brunson rozpoczął kampanię lobbującą za zorganizowaniem walki z byłym mistrzem wagi średniej Michaelem Bispingiem, a teraz dostał odpowiedź od Anglika po której nie będzie zadowolony.

Żeby było ciekawiej, Brunson umieścił na swoim Twitterze podpisaną przez niego umowę na ten pojedynek oczekując tego samego ze strony Bispinga. Tymczasem Michael Bisping rozmawiając na ten temat w programie UFC Tonight powiedział, że nie zawsze można ufać temu, co widzi się w Internecie.

„Photoshop to fantastyczna rzecz. Nie zaproponowano mi walki ze „Zrujnowanym” Brunsonem.”

38-letni Michael Bisping (30-9 MMA, 20-9 UFC), dał jasno do zrozumienia, że ​​chce stoczyć jeszcze jedną walkę, zanim odejdzie na emeryturę po prawie 12 latach rywalizacji. Jednak „Hrabia” nie jest zainteresowany pojedynkiem z Derekiem Brunsonem (18-6 MMA, 9-4 UFC), który przegrał z Ronaldo „Jacare” Souzą i domaga się innego nazwiska.

„Myślę, że Brunson wciąż jest cieniem siebie samego po tym, jak został pokonany w ostatniej walce przez Ronaldo „Jacare” Souzę. Derek, jesteś dobrym facetem. Robisz dobre ruchy, ale mam większą  rybę do usmażenia.

Nie wiem nawet, czyja jest ta umowa. Derek, niezła próba.”

Tymczasem Brunson w odpowiedzi na słowa Bispinga napisał na Twitterze, że Michael unika walki z nim i że wszyscy wiedzą, co półśredni Georges St-Pierre z nim zrobił.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *