UFC 161 – wyniki

W środku wyniki gali UFC 161, która odbyła się 15.06.2013.

Karta główna:

Rashad Evans pokonał Dan Henderson niejednogłośną decyzją
Stipe Miocic pokonał Roy Nelson jednogłośną decyzją
Ryan Jimmo pokonał Igor Pokrajac jednogłośną decyzją
Alexis Davis pokonała Rosi Sexton jednogłośną decyzją
Shawn Jordan pokonał Pat Barry przez TKO (uderzenia) – 0:59 R1

Pozostałe walki:

Jake Shields pokonał Tyron Woodley niejednogłośną decyzją
James Krause pokonał Sam Stout przez poddanie (gilotyna) – 4:47 R3
Sean Pierson pokonał Kenny Robertson decyzją większościową
Roland Delorme pokonał Edwin Figueroa jednogłośną decyzją
Mitch Clarke pokonał John Maguire jednogłośną decyzją
Yves Jabouin pokonał Dustin Pague niejednogłośną decyzją

20 thoughts on “UFC 161 – wyniki

  1. Wiecie może czemu to było na 3 rundy ? To była główna walka ? a one miały być po 5 rund (nie tylko o pas), albo coś pomyliłem.. bo Vitor jak walczył z Bispingiem to tez chyba było na 5 ustawione, z Rockholdem chyba też ? Jak coś to mnie poprawcie.

  2. kurr….naciągneli Evansowi bo miał 2 z rzędu…tak po 3 by wyleciał.Hendo dobrze lał go w klińczu i tylko raz dał się obalić na parę sekund…Wg tabeli wyrównana,ale szczerze wydaje mi się że Hendo powinien to wygrać zas z Machidą powinien byc remis

  3. gala galą ale wiecie chłopaki gdzie można powtórkę w necie obejrzeć, walki głównej karty chociażby ? bo od jakiegoś czasu znalezienie tego sprawiało mi problem albo z braku czasu nie mogłem dobrze doszperać.. nawet HL usunięte O_O

  4. Z calym szacunkiem dla hendo, ale nie wiem jak mozna twierdzic, ze zremisowal z machida, pewnie tylko z sympatii do zawodnika. Lyoto robil z nim co chcial… Za to walka ze 161 gali jak najbardziej na remis powinna pojsc, zgadzam sie z Wami.

  5. A co powiecie o P. Barrym? Wg mnie sędzia powinien zatrzymać czas odrobinę przed przerwaniem walki i po obejrzeniu oka Patricka wznowić walkę. Niesprawiedliwie to wyszło.
    Z kolei Shields też niesłusznie wygrał z Woodleyem. Więcej razy oberwał niż sam trafił Woodleya. Nawet publiczność buczała przy tym werdykcie.

  6. a jeszcze słowo o Miocic vs Nelson. W mojej skromnej opinii Nelson był średnio przygotowany do walki. Wszyscy się zachwycają Miocicem, który faktycznie wprowadził i zrealizował swój plan na walkę w 100 procentach, ale czy tak by to wyglądało gdyby Nelson był lepiej przygotowany? Mi przynajmniej wydaje się, że nie był w optymalnej formie, a wszystko zweryfikuje następna walka Miocica.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.