Patrick Cote i Kyle Noke trenerami TUF Nations: 'Kanada vs. Australia’

UFC po raz kolejny stawia na międzynarodowy show w kolejnym sezonie The Ultimate Fighter (TUF), jednakże dobór trenerów jest zaskakujący. Będą nimi zawodnicy wagi średniej, Patrick Cote (Kanada) i Kyle Noke (Australia).

Przesłuchania do TUF Nations, który zadebiutuje w 2014 w kanadyjskiej Rogers Sportsnet i australijskich TVA Sports i FX Networks, zaczną się we wrześniu (najpierw w Sydney, potem w Toronto). Będzie to sezon poświęcony wadze półśredniej.

Koncepcja walki dwóch krajów zaczęła się z TUF 9: „United States vs. United Kingdom”, w której trenerami byli Michael Bisping i Dan Henderson. Dość niedawno natomiast Ross Pearson i George Sotiropoulos walczyli międzynarodowo w TUF „Sm-Ashes” (Australia vs. Wielka Brytania).

Cote pojawił się w sezonie „Comeback” w 2006, jednak w finale musiał uznać wyższość Travisa Luttera. Od tego czasu „The Predator” zanotował w Octagonie rekord 6-4. Noke z kolei po TUF 11 zanotował 3 wygrane z rzędu, a w ostatnich 2 latach jego rekord to 1-2.

2 thoughts on “Patrick Cote i Kyle Noke trenerami TUF Nations: 'Kanada vs. Australia’

  1. Eh… widać, że Dana Łajcie pomału kończą się pomysły. Robi się z tego jedna wielka papka dla mas i odcinanie kuponów przez znaną markę. Szkoda, UFC pomału się kończy. Mam nadzieję, że rynek japoński na tym skorzysta i znów MMA oraz K1 tam zawitają. Co jak co ale tylko Japońce znają się na kultywowaniu Sztukom Walki.

  2. Sillass
    Masz 100 proc racji.przeginaja juz z tymi trenerami.
    Pride to bylo cos….ale trzeba sie pogodzic ze nawet jesli kiedys wroci to juz nie w takim stylu.
    Teraz juz jest za duzo technicznych majstersztykow.a wtedy po prostu wylazili i sie nap…
    Nikt juz nie zastapi takich gwiazd jak crocop,fedor czy wand.a co do k1 to tez juz niema takiej obsady co kiedys.same listy startowe kipily znanymi nazwiskami.a teraz nawet czasem w finale trudno sie doszukac jakichs konkretnych ludzi.ufc tez juz sie konczy,choc do ich konca to jeszcze dluga dluga droga.wszystko zalezy od zielonych.a tego ci u nich dostatek.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.