UFC 119: Frank Mir vs Antonio Rodrigo Nogueira 2

(fot. http://images.mirror.co.uk)

Będzie to rewanżowa walka dla Antonio Rodrigo Nogueiry, który na gali UFC 92 przegrał z Frankiem Mirem i tym samym stracił tymczasowy pas wagi ciężkiej. Brazylijczyk został pokonany, pierwszy raz w swojej karierze przez techniczny nokaut. W późniejszym czasie podobnego czynu dokonał Cain Velasquez. Starcie Mira z Minotauro zobaczymy na gali  UFC 119, która będzie miała miejsce w Indianapolis i odbędzie się 25 września.

Tym samym można być pewnym, że w najbliższym czasie nie dojdzie do rewanżowego pojedynku Cro Copa z Brazylijczykiem oraz tego, że Frank Mir nie zamierza na razie schodzić kategorie niżej. Przed potwierdzeniem tej walki o przyszłości Franka wypowiedział się jego trener – Jimmy Gifford. Nie mogło oczywiście zabraknąć wątku o Lesnarze.

Wierzymy, że Mir będzie gościem który znokautuje Brocka Lesnara. Ja, GSP i Freddie Roach- wszyscy zgadzamy się, że Mir może to zrobić. Widzimy dziury w jego grze, które możemy odsłonić. Jeśli pytacie z kim Frank Mir chciałby teraz walczyć, to Brock. Pragnąłby z nim zawalczyć. Realnie, to się nie wydarzy, więc chcemy walki z Nogiem. Nog twierdził, że miał infekcję gronkowca na podbródku  ostatnim razem. Nie wiem jak to się potoczy, ale jeśli Mir będzie miał ponownie okazję walczyć z Nogeira, to znokautuje go wcześnie i odeśle go na emeryturę. Aktualnie waży 252 funty, a walczy najlepiej w wadzę 240 – 245 funty. Nie zamierza ponownie zostać w 265 do walki z Brockiem.

14 thoughts on “UFC 119: Frank Mir vs Antonio Rodrigo Nogueira 2

  1. Mir może i przejdzie Nogueirę, bo ten pokazał się słabiutko przeciwko Cainowi, jednak o Brocku niech zapomni…po przetrwaniu 1. rundy z Carwinem jest on jak dla mnie nie do znokautowania przez kogos innego niz Shane.

  2. Gonzaga wybil mu kopanie z glowy – i to doslownie 😀

    Co do Franka, on wroci, pokona Nogueire, i dostanie swoja walke o pas. Znajac jego ambicje i serce, zdobedzie go, oczywiscie jesli poprawi swoja mentalnosc (gre psychiczna).

  3. Mir to technik a nie uliczny zabijaka. Bardzo inteligentny facet, a mało takich w tym sporcie. Widziałem kiedyś film jak zamiatał 3 kolesi w czasach gdy był jeszcze ochroniarzem 🙂 Jak znajdę link to zamieszczę na forum.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *