Frank Mir w kategorii półciężkiej ?

(fot. mmaweekly.com)

Teraz mam kilka miesięcy przerwy, więc aktualnie zastanawiam się , by być może zejść do niższej kategorii. Od czasu, kiedy nie walczę już kilka miesięcy, patrzyłem na to co jem i obserwowałem swoje ciało bez próbowania zwiększania rozmiarów. Moja naturalna waga spada od czasu kiedy dużo podnosiłem ciężarów aby przybrać na wadze. Myślę, że powinienem zejść ponieważ część gości, z którymi ćwiczę są w pół ciężkiej mają taką samą strukturę kości. Czasami stoję obok Forresta i myślę, czy nie jestem w złej kategorii wagowej.

5 thoughts on “Frank Mir w kategorii półciężkiej ?

  1. Zawsze jak patrzylem na mira i jak kiedys wazyl przy jednej walce 265 lb to w porownianiu do lesnara jest jaka roznica oczywiscie jak mir walczyl z lesnarem to wazyl 255 ale coz mir bardziej pod lhw niz na hw coz jego sila i jego kozackie bjj mialy by duze szanse w lhw bo zobaczcie on jest utalentowany tylko brak mu poprostu takiej sily ktora ma na przyklad lesnar czy carwin..mir nigdy nie bendzie zapasnikiem a w lhw by mial spore szanse przykladowo z shogunem stawialbym na mira bardziej..

  2. Mira w LHW nie widze, po pierwsze kupe kilo musi zrzucić,a w tej wadze walczy sporo szybkich i mocnych gości wiec dla Franka taka wycieczka może okazać się rozczarowaniem, jest poprostu za dobrze zbudowany jak na lekko cięzkiego. Stracie z Bonsem czy Shogunem zakończyłby z obitą wątrobą. W HW może nie idzie mu jakoś najlepiej, jednak nie powinien się poddawać, gdyż ładnie skończył silnego strikera jakim jest Kongo, cóż nie zawsze można być tym najlepszym, a w LHW nim sie nie stanie.

  3. Tylko ze mir NIE nalezy do tych bardzo wielkich typow i nie jest dobrze zbudowany bo wazy 120 kg a po nim nie widac jak u lesnarze technike ma zajebista a szybkosc nie jest taka zla w lekko ciezkiej bendzie mu duzo latwiej bawic sie w zapasy i poddania wkoncu sila mu nie spadnie tylko waga ..ja tam wieze w mira w lHW bo w HW nic tu po nim wiec niech sie bierze do roboty 😛 a co do HW na obecna chwile moim najlepszym zawodnikiem wydaje mi sie alistair overeem ktory swoja stojka miazdy….

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *