Travis Browne o Brendanie Schaubie: Szczerze mówiąc, nie chcę go znokautować

Hapa ma zamiar zgotować piekło swojemu najbliższemu przeciwnikowi.

Travis Browne (16-2-1, 7-2-1 w UFC, #3 w rankingu UFC) w dotychczasowych wygranych walkach 14 razy kończył przeciwników przed czasem. W najbliższym boju – z Brendanem Schaubem (10-4, 6-4 w UFC) – nie zamierza dopisywać do rekordu kolejnego skończenia. Na sobotniej sesji Pytania & Odpowiedzi (przed galą w Kanadzie) powiedział:

Szczerze mówiąc, nie chcę go znokautować. Chcę, żeby poczuł jak to jest mieć 3 rundy ze mną. Powiem tak, ale nie zrozumcie mnie źle, opinie są jak d**y i powinieneś ją zachować dla siebie. To jest dokładnie to co on powinien zrobić.”

Było to odniesienie do uwag jakie wypowiedział The Hybrid odnośnie zmiany miejsca treningów, ponieważ Browne z gymu Grega Jacksona przeniósł się do Edmonda Tarverdyana. Schaub stwierdził, że te przenosiny są dobre dla niego.

Podczas sesji Browne zapewnił także, że nadal jest zainteresowany walką o pas pomimo przegranej z Fabricio Werdumem.

Poniżej całe nagranie z sobotniej sesji.

7 thoughts on “Travis Browne o Brendanie Schaubie: Szczerze mówiąc, nie chcę go znokautować

  1. Wlasnie to nie Schaub wypadl dobrze z Arlovskim tylko Arlovski slabo z Schaubem. Dla Arlovskiego byl to debiut po latach byl zbyt asekuracyjny , nie chcial ryzykowac by nie zjebac czegos w mgnieniu oka . Rozkrecil sie za to w walce z totemem . Ten Arlovski z walki z Silva bije Schauba jak kaczora

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *