Tomasz Sarara vs. Bas Vorstenbosch dodanie do rozpiski Spartan Fight 7

Najlepszy polski zawodnik K-1 w kategorii 95kg Tomasz Sarara (35-7) zmierzy się z utalentowanym Holendrem Basem Vorstenboschem (34-9).

Dla Sarary będzie to pierwszy pojedynek dla naszej Federacji, ale o jakimkolwiek stresie związanym z debiutem nie może być mowy. Jest to bowiem bardzo doświadczony i utytułowany zawodnik mający w swoim dorobku tytuły Mistrza Polski oraz wicemistrzostwo Europy WAKO.  Wieloletnim trenerem zawodnika TS Wisła Kraków jest legenda światowego K-1 Ernesto Hoost. Tomasz od 5 lat jest niepokonany, a w tym czasie stoczył 14 zwycięskich pojedynków.

Bas Vorstenbosch to jeden z najbardziej utalentowanych zawodników młodego pokolenia w Holandii, która jest Mekką K-1. Zawodnik z Eindhoven dysponuje świetnymi warunkami fizycznymi, a jego styl jest bardzo nieprzewidywalny, dzięki czemu jest groźny dla każdego rywala.

Starcie dwóch świetnych zawodników z pewnością będzie nie lada gratką dla wszystkich fanów K-1. Ostatnie bilety na galę Spartan Fight 7 dostępne na stronie www.kupbilet.pl oraz w salonach EMPIK

Wiadomość prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *