Jake Ellenberger vs. Mike Perry na UFC Fight Night 108, Myles Jury vs. Mike De La Torre na UFC 210

sherdog.com

Nowe pojedynki w kartach kwietniowych gal.

Rozpiska nowojorskiej gali UFC 210 została wzmocniona o walkę w wadze piórkowej pomiędzy Mylesem Jurym (15-2, 6-2 w UFC) i Mikem De La Torre (14-6 1 NC, 2-3 1 NC w UFC). Z kolei podczas UFC Fight Night 108 Jake Ellenberger (31-12, 10-8 w UFC, #12 w rankingu UFC) podejmie Mike’a Perry’ego (9-1, 2-1 w UFC) w rywalizacji w wadze półśredniej.

Jury nie walczył od ponad 14 miesięcy, ostatni pojedynek stoczył w grudniu 2015r. debiutując w wadze piórkowej, Amerykanin walkę z Charlesem Oliveirą przegrał przez poddanie. De La Torre walczy bardzo nie równo przeplatając zwycięstwa z porażkami, w ostatniej walce Mike został poddany przez Godofredo Pepeya zaś wcześniej na punkty pokonał Yui Chul Nama.

Rok temu będący niemal zwolniony z organizacji Ellenberger nadal rywalizuje pod szyldem największej organizacji MMA na świecie. Jake w sierpniu zeszłego roku niepodziewanie znokautował Matta Browna a następnie przegrał z Jorge Masvidalem. Perry swoją przygodę z UFC rozpoczął od mocnych zwycięstw w konfrontacjach z Hyun Gyu Limem oraz Dannym Robertsem, ale później musiał uznać wyższość Alana Joubana.

Gala UFC 210 odbędzie się 8 kwietnia w Nowym Jorku zaś UFC Fight Night 108 22 kwietnia w Nashville.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *