Tomasz Drwal vs. Mike Ciesnolevicz na TUF 9

Przeciwnikiem Tomka Drwala podczas finału The Ultimate Fighter 9, będzie Mike Ciesnolevicz, a nie jak wcześniej pisaliśmy Eric Schafer, który wycofał się z walki z powodu kontuzji żeber.

Ciesnolevicz zadebiutował na gali UFC 95: “Sanchez vs. Stevenson”, a jego przeciwnikiem był Neil Grove, którego pokonał przez poddanie. Następnym jego pojedynkiem miała być walka na gali UFC 97 Redemption, jednak Mike wypadł z rozpiski z powodu kontuzji. Zawodnik ten posiada rekord 17-3, oraz  passe 4 zwycięstw z rzędu.

Tomasz Drwal swoją przygodę z UFC rozpoczął we wrześniu 2007 roku, na gali UFC 75 – Champion vs. Champion  Jego przeciwnikiem był Thiago Silva, a Polak przegrał tą walkę w 2 rundzie przez TKO. Po dość długiej przerwie, która trwała prawie półtora roku „Gorilla” wrócił do oktagonu na gali UFC 93 – Franklin vs. Henderson , gdzie w świetnym stylu pokonał Ivana Seratiego , wygrywając z nim przez KO w pierwszej rundzie.

Walka Drwala odbędzie się  20 czerwca w Las Vegas, na której zobaczymy pojedynek Diego Sanchez vs Clay Guida, oraz Joe Stevenson vs Nate Diaz.

4 thoughts on “Tomasz Drwal vs. Mike Ciesnolevicz na TUF 9

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *